Dubioza Kolektiv zagra na Cieszanów Rock Festiwal!

Poznaliśmy ostatnią gwiazdę głównej sceny Cieszanów Rock Festiwal. Organizatorzy poinformowali, że w Cieszanowie po raz trzeci zagra znana grupa Dubioza Kolektiv.

Jak już wiecie, w dniach 15-17 sierpnia w Cieszanowie odbędzie się największy festiwal rockowy na Podkarpaciu - Cieszanów Rock Festiwal. Właśnie poznaliśmy wszystkie zespoły, które wystąpią na głównej scenie festiwalu - będą to prawdziwe gwiazdy - m.in. ARMIA, KULT, KSU, ŁYDKA GRUBASA, CLOSTERKELLER, LEJ MI PÓŁ, WŁOCHATY, BOOZE & GLORY, BOHEMIAN BETYARS, TRANSGRESJA, SEXBOMBA oraz PULL THE WIRE.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że po raz trzeci na CRF zagra Dubioza Kolektiv. To bośniacka grupa muzyczna, grająca reggae, dub i rock, która za każdym razem porywała publiczność w Cieszanowie.

Warto dodać, że w tym roku do przeglądu kapel zgłosiło się aż 250 zespołów. Zapowiada się na to, że tegoroczny Cieszanów Rock Festiwal zgromadzi sporą publiczność!

Przypomnimy, że w chwili obecnej w sprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety koncertowe oraz bilety wstępu na pole namiotowe. Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://crf.bilety24.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.