Bardzo Młoda Kultura w Miejskiej Bibliotece Pubilicznej w Lubaczowie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie została partnerem projektu Bardzo Młoda Kultura, który prowadzi Centrum Kulturalne w Przemyślu. Inicjatywa ta ma na celu rozwój zaangażowania młodzieży w kulturę.

Projekt ten jest realizowany w różnych regionach Polski przez 11 organizacji, a na Podkarpaciu odpowiedzialność za to przejął operator w Przemyślu. Działanie programu jest wspierane finansowo przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Województwo Podkarpackie.

Celem programu jest angażowanie młodzieży w kulturę poprzez edukację kulturalną, rozwijanie kreatywności, współpracy i odpowiedzialności społecznej. Projekt jest skierowany do różnych instytucji, organizacji i grup, które mają kontakt z młodzieżą.

W ramach projektu będą realizowane lokalne inicjatywy, które będą uwzględniały potrzeby i zainteresowania młodzieży. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 10:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie. 

Więcej informacji na stronie MBP w Lubaczowie.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.