Magda Steczkowska wystąpi w Lubaczowie

Miejski Dom Kultury w Lubaczowie fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLMiejski Dom Kultury w Lubaczowie fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Wokalistka Magda Steczkowska zagra koncert w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie z okazji Dnia Kobiet. Wokalistka zaśpiewa utwory z albumu "SeriaLove".

Najpiękniejsze polskie utwory o miłości (i nie tylko) w nowych, akustycznych i nastrojowych aranżacjach oraz piosenki z kultowych polskich seriali. Taki wyjątkowy muzyczny zestaw w wykonaniu Magdy Steczkowskiej będzie można usłyszeć 8 marca w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.

Magda Steczkowska ma na swoim koncie 6 solowych płyt. Ostatnia, zatytułowana „Nie tylko o miłości”, jest sentymentalną, muzyczną podróżą, przez utwory, które – jak mówi artystka –  „towarzyszyły jej na różnych etapach życia i są jej szczególnie bliskie.” Wykonuje je w nowych, akustycznych i nastrojowych aranżacjach. Podczas koncertu wokalistki w Lubaczowie  – który nosi taki sam tytuł jak najnowszy krążek artystki – będzie można usłyszeć kilka z nich,  m.in. „Kocham Cię kochanie moje”, z repertuaru grupy Manam oraz przebój Danuty Rinn „Gdzie ci mężczyźni”.

W programie koncertu nie mogło też zabraknąć  utworów z jednego z najpopularniejszych albumów Magdy Steczkowskiej „SeriaLove”, z piosenkami z kultowych polskich seriali i filmów. Zabrzmi więc m.in. „Uciekaj moje serce” z serialu „Jan Serce”, „Szukaj mnie” z filmu „Kogel-Mogel”, czy „Matki, żony i kochanki”  z serialu o tym samym tytule.

Wydarzenie odbędzie się 8 marca 2024 (piątek), o godz. 17:30.

Bilety w cenie 40 zł nabyć można w kasie MDK. W dniach 1-3 marca czynna ona będzie w godz. 15.00-18:45, a w dniach 4,6 i 7 marca w godz. 8:30-14:00 oraz 8 marca od godz. 16:30.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.