Za nami XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek w Cieszanowie [WYNIKI][FOTO]

fot. CKiS Cieszanówfot. CKiS Cieszanów

W czwartek (18.01) w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie odbyła się XIV edycja Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

Do przeglądu przystąpili młodzi soliści w czterech kategoriach wiekowych oraz w kategorii: chór, duet, zespół. Występy oceniało jury w składzie dyrektor PCK w Lubaczowie Anna Kordys, instruktor artystyczny w GOK Narol Urszula Wielgosz oraz instruktor muzyczny Piotr Batycki.

Laureatem w kategorii "Przedszkole" został Jakub Wasilewski. W nieco starszej grupie wiekowej, czyli klasy od I do III najlepsza okazała się Magdalena Misztal. Na drugim miejscu Dominika Szynal, a trzecim Maria Krywko. Wyróżnienie otrzymał Wojciech Antoniów.

W kategorii "klasy IV - VI" jury przyznało pierwsze miejsce Julii Krupa. Na drugim stopniu podium Maja Biszczanik, a trzecim Anna Witko. Wyróżniono Paulinę Sanok. Nagrodzono jeszcze Martynę Kulczycką (I miejsce) w kategorii klasy VII - VIII.

Poznaliśmy też laureatów w kategorii "chór, duet, zespół". Tutaj zwycięstwo odniosła schola "Miriam". Na drugim miejscu znalazł się Chór "Promyki". Trzecie miejsce zajęli "Dzieci Adama". Wyróżnienia otrzymali Adam Szydłowski/Wojciech Antoniów oraz Maluchy.

Zdjęcia: Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie

Komentarze   

Ginogosc
+5 # Ginogosc 2024-01-20 15:04
Piękna impreza , świetny występ dzieci, rodziców i orkiestry;))) gratulacje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.