Jest konkurs na dyrektora Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie

fot. ZS Lubaczówfot. ZS Lubaczów

Zarząd Powiatu w Lubaczowie ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie.

Wkrótce kończy się 5-letnia kadencja dyrektora Andrzeja Nepelskiego, dlatego też Zarząd Powiatu Lubaczowskiego ogłosił konkurs na kandydata na to stanowisko.

O fotel dyrektora ZSu w Lubaczowie mogą się ubiegać nauczyciele mianowani lub dyplomowani, którzy posiadają wykształcenie wyższe. Wymagane są także studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania albo kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzenia oświatą. Konieczny jest także co najmniej pięcioletni straż pracy na stanowisku nauczyciela. Od kandydatów wymaga się również bardzo dobrej oceny dotychczasowej pracy.

Dyrektorem może zostać także osoba, która dotychczas nie była nauczycielem. Wówczas musi posiadać wykształcenie wyższe i co najmniej pięcioletni straż pracy na stanowisku kierowniczym.

Osoba ubiegająca się o to stanowisko nie może być też karana.

Kandydaci dokumenty mogą składać do 22 lipca osobiście w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie lub za pośrednictwem poczty.

Warto dodać, że konkurs może – ale nie musi – wyłonić nowego dyrektora. Jeśli dotychczasowy dyrektor będzie kandydował i zyska największe uznanie i liczbę punków komisji oceniającej – to jemu może być powierzane zadanie kierowania placówką na kolejna kadencję.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane