Zenon Swatek uhonorowany Podkarpackim Certyfikatem Edukacyjnym

Starosta lubaczowski Zenon Swatek został nagrodzony za wspieranie edukacji Podkarpackim Certyfikatem Edukacyjnym. Uroczysta gala odbyła się w czwartek (23.11).

W czwartek, 23. listopada podczas uroczystej gali w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, wręczono Podkarpackie Certyfikaty Edukacyjne oraz Certyfikaty Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych.

Podkarpackim Certyfikatem Edukacyjnym został uhonorowany m.in. Zenon Swatek - Starosta Lubaczowski.

Podkarpacki Certyfikat Edukacyjny jest wyróżnieniem oraz znakiem jakości  przyznawanym włodarzom, dyrektorom szkół, placówkom oświatowym za wspieranie współczesnej edukacji i za systematyczne doskonalenie zawodowe, obejmujące szkolenia związane  z priorytetami Ministra Edukacji i Nauki, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Dyrektora Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli przy Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia