Książki medyczne - gdzie je tanio kupić?


Książki w Polsce są stosunkowo drogie, na co narzeka większość miłośników literatury. Przyznać jednak trzeba, że o ile cena beletrystyki jest jeszcze do zaakceptowania, o tyle książki specjalistyczne, w tym literatura medyczna, są wyjątkowo drogie. Istnieją jednak miejsca, w których nawet bardzo profesjonalne książki medyczne można kupić taniej. 

  1. Książki medyczne - nie tylko dla profesjonalistów
  2. Gdzie kupować książki o medycynie?

Książki medyczne - nie tylko dla profesjonalistów 

Literatura medyczna to bardzo szeroka dziedzina, w której znaleźć można zarówno bardzo profesjonalne książki poświęcone tematyce ginekologii i położnictwa, medycyny sądowej, kardiochirurgii. Przede wszystkim są to podręczniki dla studentów medycyny i kierunków pokrewnych, jak i osób, które przygotowują się go podjęcia kształcenia w tym zakresie. Na rynku cały czas pojawiają się także nowe propozycje dotyczące już bardzo szczegółowych zagadnień.To z kolei propozycje dla nieustannie poszerzających swoją wiedzę lekarzy, farmaceutów, pielęgniarzy, ratowników medycznych. Książki medyczne nie są jednak przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów, specjalistów w zakresie leczenia ludzi. Wiele z nich ma charakter popularnonaukowy. Tłumaczą one wiele zagadnień związanych z konkretnymi dolegliwościami i chorobami, tłumaczą przebieg chorób, wskazują na możliwe do podjęcia przez pacjenta działania wspomagające leczenie. Nie brakuje także książek poświęconych tak popularnej w ostatnim czasie medycyny naturalnej. 

Gdzie kupować książki o medycynie?

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem pierwszego roku medycyny, początkującym ratownikiem medycznym, czy po prostu osobą, która stawia na samokształcenie, cena książek medycznych może zniechęcać do zakupu. Literatura medyczna w popularnych sieciach księgarń jest ponadto dostępna w ograniczonym zakresie. Dużo jest oczywiście różnego rodzaju poradników, natomiast bardziej fachowa literatura nie jest już tak łatwo dostępna. Jeśli połączyć to z wysoką ceną, poszukiwanie alternatywnego miejsca do zakupów wydaje się całkiem zasadne. Ciekawym rozwiązaniem są natomiast nowoczesne księgarnie internetowe, które działają po części na zasadzie antykwariatu. Osoby, które chcą pozbyć się części swojego księgozbioru bez problemu mogą swoje książki odsprzedać, dzięki czemu literatura medyczna jest tutaj dostępna w bardzo dużym zakresie. Tytuły są bardzo różne, nie brakuje trudno dostępnych gdzie indziej pozycji - https://skupszop.pl/ksiazki/nauki-scisle-medycyna/medycyna-145981. Ogromnym plusem jest także atrakcyjna cena, nieporównywalnie niższa niż w tradycyjnych księgarniach. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.