Najcenniejsze drewno w Oleszycach. Leśnicy organizują 23. submisję [ZDJĘCIA]
Najcenniejsze drewno z Podkarpacia zostało wystawione m.in. na placu składowym przy Nadleśnictwie Oleszyce. Rusza XXIII Submisja Drewna Cennego organizowana przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie.

