W piątek poznamy najlepszych sportowców. Gdzie oglądać transmisję?

W najbliższy piątek (01.02) odbędzie się II Gala OZPN w Jarosławiu na której wyróżnieni sportowcy, trenerzy, działacze oraz samorządowcy odbiorą statuetki Podkarpacka Victoria 2018. Transmisję będzie można oglądać na żywo w internecie.

Pierwsza edycja wydarzenia organizowanego przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu odbyła się w ubiegłym roku. Jak tłumaczy Mieczysław Golba tą galą OZP chce docenić pracę działaczy, trenerów, samorządowców i piłkarzy, którzy na co dzień rywalizują w ponad 300 klubach skupionych w związku.  W ubiegłym roku wśród wyróżnionych znaleźli się Paweł Derylak z Czarnych Oleszyc, zawodnik Czerwonych Cewków Rafał Witko, trener MKS Pogoń-Sokół Lubaczów Władysław Pisarz oraz wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel.

Transmisję z gali będzie można oglądać poniżej poprzez YouTube, dzięki telewizji internetowej Twoja TV. Początek o godzinie 19:00.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane