Zawodnicy Football Academy Oleszyce oraz Lubaczów powołani na letni obóz Reprezentacji Polski!

fot: footballacademy.plfot: footballacademy.pl

Maciej Kulczycki (FA Lubaczów), Norbert Sopel oraz Jakub Niechaj (FA Oleszyce) zostali powołani na letni obóz kadry Reprezentacji Polski Football Academy, który odbędzie się w dniach 19-25 sierpnia w Grodzisku Wielkopolskim.

W poniedziałek 02.07 sieć szkółek piłkarskich Football Academy poinformowała o powołaniach na letnie zgrupowanie kadry Polski. Wśród wyróżnionych znalazł się Maciej Kulczycki (U-12) zawodnik FA Lubaczów, Norbert Sopel oraz Jakub Niechaj (U-11) zawodnicy FA Oleszyce.

Młodzi adepci futbolu znaleźli się w gronie najlepszych młodych piłkarzy w swojej kategorii wiekowej. W nagrodę za bardzo dobrą postawę na boiskach, będą mogli sprawdzić oraz podnosić swoje umiejętności wśród wyselekcjonowanej grupy zawodników oraz wiodących trenerów młodzieży.

Na obóz kadry powołano łącznie 58 zawodników ze wszystkich szkółek FA, działających na terenie całego kraju. 20 piłkarzy w kategorii U-10 oraz U-11 i 18 zawodników do dwunastego roku życia.

Dla Macieja Kulczyckiego jest to kolejne spore wyróżnienie. W kwietniu został powołany na zgrupowanie kadry, które odbyło się w Niemczech.

Obóz odbędzie się w dniach 19-25 sierpnia w Grodzisku Wielkopolskim.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

WJP
# WJP 2018-07-02 14:05
Gratulacje. Nareszcie ktoś zaczął myśleć i wyszukiwać "perełek" wśród dzieciaków nie tylko z dużych miast.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane