Wielki sukces piłkarzy Football Academy Oleszyce!

W dniu 22.05 na orliku w Oleszycach odbyły się Półfinały Mistrzostw Polski Football Academy Region III (rocznik 2007). Znakomicie zaprezentowała się drużyna z Oleszyc, która wygrała turniej i uzyskała awans do finałów Mistrzostw Polski FA w Opolu.

W dniu 22.05 w Oleszycach rywalizowały ze sobą cztery zespoły: FA Tomaszów Lubelski, FA Zamość, Lech Poznań Football Academy Rzeszów oraz FA Oleszyce. Prawo do gry w głównym finale uzyskiwały dwie najlepsze drużyny.

Przypomnijmy, że młodzi adepci futbolu z Oleszyc zajęli II miejsce w eliminacjach mikroregionowych, które również odbyły się w Oleszycach, dzięki czemu zagwarantowali sobię grę w eliminacjach makroregionowych. Wtedy lepsza okazała się drużyna LPFA Rzeszów. A rywalizowały również drużyny FA Rzeszów oraz FA Jeżowe

Podopieczni Łukasza Pracało w rywalizacji makroregionowej okazali się bezkonkurencyjni dla rywali, wygrywając 2 mecze oraz remisując z rówieśnikami z Zamościa, po bardzo zaciętym boju. Tym samym zapewnili sobie prawo do gry w finałach Mistrzostw Polski FA w Opolu w dniach 16-17 czerwca.

Drużynę reprezentowali : Remigiusz Pawełko, Mikołaj Młodowiec, Wiktor Kociołek, Rafał Paryniak, Jakub Niechaj, Sławomir Żuk, Alan Romaniszyn, Kacper Brudniak, Norbert Sopel, Jakub Lorenc. Trener Łukasz Pracało.

Wyniki:

FA Oleszyce - FA Tomaszów Lubelski 2:0
LPFA Rzeszów - FA Zamość 4:2
FA Oleszyce - FA Zamość 3:3
LPFA Rzeszów - FA Tomaszów Lubelski 3:2
FA Zamość - FA Tomaszów Lubelski 1:2
FA Oleszyce - LPFA Rzeszów 4:0

Klasyfikacja końcowa:

1 – FA Oleszyce
2 – LPFA Rzeszów
3 – FA Tomaszów Lubelski
4 – FA Zamość

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

vik
# vik 2018-05-23 23:43
Bravo, bravo, bravo

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane