Pobiegną dla Kacperka

fot. archiwum Biegomiania Lubaczówfot. archiwum Biegomiania Lubaczów

16 czerwca w Lubaczowie odbędzie się III Lubaczowska Piątka, Marsz Nordic Walking oraz II Lubaczowska Dziesiątka. Trwają właśnie zapisy. W tym roku biegacze decydując się na udział w zawodach pomogą choremu Kacperkowi Marciniszynowi.

W tym roku zawody rozpoczną się 16 czerwca o godzinie 14:00 na Rynku w Lubaczowie. Biegacze pobiegną ulicami Lubaczowa. Zawody odbędą się w trzech kategoriach: bieg na 5 oraz 10km i marsz nordic walking 5 km.

Na chwilę obecną udział w zawodach potwierdziło prawie 120 biegaczy.  To dobra wiadomość dla osób, które chciałby wziąć udział w wydarzeniu, gdyż organizatorzy wyznaczyli limit na 300 zawodników.

Koszt wpisowego to 40 zł przez cały okres trwania zapisów. Z każdego wpisowego 10 zł i wszystkie wpłaty powyżej kwoty 40 zł, zostaną przekazane na leczenie Kacpra Marciniszyna, który urodził się z wrodzoną wadą serca.

Więcej o zawodach, regulamin i zapisy na: chronotex.pl.

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Lubaczów i Biegomania Lubaczów, a partnerem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie. Patronat medialny objęły portale: zlubaczowa.pl, elubaczow.com oraz Katolickie Radio Zamość.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane