Kolejne inwestycje przy stadionie w Horyńcu-Zdroju

Już w tym miesiącu zostanie ogłoszony przetarg na budowę zaplecza stadionu w Horyńcu-Zdroju. Inwestycja będzie kosztować około 2 mln złotych.

Dobiegają końca prace związane z dokumentacją projektową na przebudowę budynku klubowego. Obecny zostanie całkowicie rozebrany a na jego miejscu powstanie nowy obiekt spełniający wszystkie potrzeby m. in.: szatnie dla gości i gospodarzy z oddzielnymi prysznicami, szatnia dla sędziów z prysznicem, pokój konferencyjny z aneksem kuchennym, magazyn, pomieszczenie na saunę oraz biuro.

Budynek będzie samowystarczalny dzięki instalacji fotowoltaicznej, pompie ciepła oraz studni głębinowej która zostanie wykonana w ramach planowanych robót.

Powstanie również przy istniejącej wiacie mały plac zabaw dla najmłodszych oraz nowe nasadzenia. W tym roku powstaną też w ramach innego projektu nowe lampy uliczne przy stadionie na ul. Sportowej oraz Lipowej.

Szacowany koszt inwestycji to około 2 000 000 zł. Środki pochodzą z jesiennego naboru Polski Ład. Dokumentację projektową prowadzi firma GEOBUD z Lubaczowa.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.