Narol: Policyjny pościg za pijanym kierowcą. 49-latek miał 3 promile

Blisko 3 promile alkoholu miał w organizmie kierujący audi, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli w Narolu. Uciekając przed mundurowymi łamał przepisy ruchu drogowego. 49-latek z powiatu tomaszowskiego stracił prawo jazdy. Mężczyzna odpowie również za popełnione przestępstwa i wykroczenia.

W niedzielę przed godz. 22, policjanci z Narola zauważyli kierującego audi, który nie zastosował się do znaku „STOP”. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Mundurowi włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, dając tym samym kierowcy znak do zatrzymania się. W tym momencie, mężczyzna gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku województwa lubelskiego.

Podczas ucieczki, kierujący audi, popełnił szereg wykroczeń m.in. wielokrotnie przekroczył linię podwójną ciągłą oraz wyprzedził samochód ciężarowy na przejściu dla pieszych. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i swoją ucieczkę zakończył na ogrodzeniu jednej z posesji.

Za kierownicą audi siedział 49-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 3 promile. 49-latek stracił prawo jazdy. Teraz za popełnione wykroczenia i przestępstwa będzie odpowiadał przed sądem.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia