Featured

Wypadek na trasie Oleszyce – Futory

Rozbity Opel fot. zlubaczowa.plRozbity Opel fot. zlubaczowa.pl

Wczoraj po godzinie 18:00 na trasie Oleszyce – Futory doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca pojazdem marki Opel uderzyła w drzewo. Do szpitala z obrażeniami trafiło dwie osoby.

Na miejscu szybko pojawili się strażacy z JRG Lubaczów, OSP Oleszyce oraz ratownicy medyczni, którzy do szpitala przewieźli dwie młode osoby. Na szczęście ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Okoliczności tego zdarzenia badają lubaczowscy policjanci.

Droga przez około dwie godziny była zablokowana.

http://www.youtube.com/watch?v=hfK6q2b-wMc

 

 

Pan filary
Alusy na sprzedaż ?
0
ja
patola L((((()
0
Arek
News Telegram?
0
misiek 77
ja kupię do passata mi zapasują :)
0
D.
Widzę że znowu drzewo wyszło na drogę.
0
piotr
OGRANICZENIE PRĘDKOŚCI DO 70 ZAŁATWI SPRAWĘ
0
Koniuszek
Mam opla mi będą pasować :D
0
Koniuszek
Tylko teraz szybki rajd po skupach złomu :D
0
gosc
na 100% organicznie do 70 km/h pomoże
0
tom
nic nie pomoże ograniczenie to jest ludzka głupota prędkość i tyle.
0
Iwo
Pięknie widać jak strażacy z oleszyc ciężko pracują nagrywać filmiki na akcjach ratunkowych
0
Anna
To jechał ktoś z Oleszyc?
0
Kierująca
Ograniczenie by coś dało gdybym nie wcisnęła gazu zamiast hamulca. Sprzedać mogę resztę auta nie tylko alusy. A ogólnie rzecz biorąc też oceniałam ludzi, że po co tyle zapier.... i tak dalej, ale teraz jak wszystko przeżyłam rozumiem i nikomu nie życzę żeby tak jak ja odczuł to na własnej skórze żeby zrozumieć. PS. Prędkość prędkością, ale gdybym miała więcej niż 90 w momencie uderzenia byłoby po nas. Także bez obaw ponad 100 nie miałam na bank. Szerokiej drogi ziomki.
0
Kierująca
Wiem że pomylenie gazu z hamulcem to wiocha, ale co zrobić. Jestem tylko człowiekiem, w dodatku płci żeńskiej.
0
koksu
Dobrze że się nic nie stało, to najważniejsze. Auto to tylko rzecz nabyta. A to że u nas po każdym wypadku pojawia się tysiące instruktorów, nowych Hołowczyców i Stigów.... Prawda jest taka że większość tylko pieprzy głupoty a w razie poślizgu nie wiedza co zrobić ale w internecie nikt tego nie sprawdzi... Niestety życie to nie gra że jak się uderzy w drzewo daje się reset i jedzie się dalej... Szerokości!
0

1000 Pozostało znaków


ZLUBACZOWA.PL - Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

e-mail: redakcja@zlubaczowa.pl
tel. 782 496 418

ZLUBACZOWA.PL - Lubaczowski portal informacyjny. Najważniejsze informacje i wiadomości z Lubaczowa i powiatu lubaczowskiego.

Jesteśmy na Facebooku