Kolejny kierowca stracił prawo jazdy w Zalesiu

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLfot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Funkcjonariusze lubaczowskiej drogówki, codziennie starają się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu. Wyciągają konsekwencje wobec kierowców, którzy łamią przepisy. Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego, który poruszał się zdecydowanie za szybko. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem oraz stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

W sobotę w Zalesiu, policjanci z lubaczowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego kierującego kią. Mężczyzna, w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 km/h. Mieszkaniec Jarosławia otrzymał mandat w wysokości 1500 zł i 13 punktów karnych.

- Policja apeluje, aby stosować się do ograniczeń prędkości. To jej nadmierne przekraczanie wciąż jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami i każdy z nas chce dojechać bezpiecznie do celu swojej podróży. - apeluje lubaczowska policja

Źródło: KPP Lubaczów

Komentarze   

Ziemowit
0 # Ziemowit 2024-07-11 20:18
Należy oddzielić bezpieczeństwo ruchu drogowego , a polowanie na potencjalnych daroczyńców magistratu UW w Rzeszowie .Czesi wydali komunikat MSZ dla swoich obywateli o szczególnej inicjatywie naszej niebieskiej służby i ostrzeżenia turystyczne nieco ośmieszają poczynania i zapał do karania za wszelką cenę . Sam padłem ofiarą prowokacji drogowej w której niebiescy specjalnie spowalniali ruch by sprowokować manewr wyprzedzania kolumny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.