Akcja "Trzeźwy poranek" w powiecie lubaczowskim. Wpadło 2 kierowców

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Podczas akcji „Trzeźwy poranek”, na drogach naszego powiatu, funkcjonariusze zatrzymali 2 kierujących, którzy wsiedli za kierownicę, mimo wcześniej wypitego alkoholu.

Wczoraj lubaczowscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Funkcjonariusze realizowali zadania w wyznaczonych punktach kontrolnych na terenie całego powiatu. Podczas działań funkcjonariusze przebadali 269 kierujących. Dwóch z nich zdecydowało się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Badanie wykazało poniżej 0,5 promila w organizmach obu mężczyzn, w związku z tym, odpowiedzą za popełnione wykroczenie.

Źródło: KPP Lubaczów

Komentarze   

jancio wodnik
+1 # jancio wodnik 2024-07-10 11:19
przejechałem ostatnio sporo krajów w europie i trzeba przyznać ze drogi w Polsce pozostawiają sporo do życzenia koślawe zakręt na zakręcie nawet ta autostrada do Krakowa cały czas zakręca jak ktoś to wyznaczał nie rozumie jakoś w innych państwach też omijają miasta zakrętów o wiele mniej, sfrustrowani kierowcy na zderzakach mrugający światłami, królowie lewego pasa nie zjeżdżają bo przecież będzie wyprzedzał przez najbliższe 50 km boczne drogi dziurawe wąskie jak trafisz na tiry przed sobą to pozamiatane nie wyprzedzisz, Aut na Polskich drogach jest tyle że tworzą jedną długą gąsienice. i jeszcze ten policyjny kraj trzeźwe poranki i łapanki na radar pochowani policjanci za budynkami krzakami zakrętami. stoą nie po to by było ich widać żeby było bezpiecznie tylko po to żeby p....ć mandat. naprawdę jazda w Polsce to tragedia!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.