Ukrainka okradła sklep. Zatrzymał ją policjant w czasie wolnym od służby

Funkcjonariusz z Posterunku Policji w Cieszanowie udowodnił, że policjantem jest się zawsze, niezależnie od miejsca i okoliczności. Sierż. sztab. Arkadiusz Czuryło, będąc w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawczynię kradzieży. Kobieta, z jednego ze sklepów w Cieszanowie ukradła chemię gospodarczą.

5 czerwca, na terenie Cieszanowa doszło do kradzieży sklepowej. Mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia, dzięki nagraniom z kamer monitoringu, ustalili wizerunek sprawczyni oraz pojazd jakim się porusza.

Wczoraj, po godz. 6 sierż. sztab. Arkadiusz Czuryło, w czasie wolnym od służby, jechał swoim prywatnym samochodem ul. Mickiewicza w Lubaczowie. Jego uwagę zwrócił pojazd marki Lada, którym miała poruszać się sprawczyni kradzieży. W pojeździe na miejscu kierowcy siedziała kobieta, której wizerunek uchwyciły kamery sklepowego monitoringu. Policjant zatrzymał 26-latkę, a o swoich podejrzeniach powiadomił dyżurnego lubaczowskiej jednostki.

Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili podejrzenia sierż. sztab. Arkadiusza Czuryło. Okazało się, że obywatelka Ukrainy, tydzień wcześniej ukradła chemię gospodarczą, z jednego ze sklepów na terenie Cieszanowa. Wartość poniesionych strat oszacowano na 679,66 zł.

Źródło: KPP Lubaczów

Komentarze   

Stop szkalowaniu UA
+10 # Stop szkalowaniu UA 2024-06-13 13:04
To biedna i wystraszona uchodźczyni wojenna. Mogła się zapomnieć w tym stresie, w tej traumie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec 23 llr
+12 # Mieszkaniec 23 llr 2024-06-13 14:53
Oczywiście to sarkazm
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec 23 llr
-6 # Mieszkaniec 23 llr 2024-06-13 21:38
Moga mi skoczyc tam gdzie moga pana majstra w d...pocalowac. ja mam dobra pale i się nie boje. Będę się bronil przed ta holota . Najwyzej zgine
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rxx
+3 # Rxx 2024-06-14 08:27
Za bety i na banderownie nią tam z kąd przyjechała a najlepiej na wschód tam gdzie trwa operacja specjalna.Tam niech się wykaże swołocz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rxxx
-8 # Rxxx 2024-06-14 16:20
Cytuję Rxx:
Za bety i na banderownie nią tam z kąd przyjechała a najlepiej na wschód tam gdzie trwa operacja specjalna.Tam niech się wykaże swołocz.


Gdyby nie ta "swołocz" to byś ruska onuco bratał się z ruskimi w Budomierzu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rxx
-3 # Rxx 2024-06-14 18:48
Cytuję Rxxx:
Cytuję Rxx:
Za bety i na banderownie nią tam z kąd przyjechała a najlepiej na wschód tam gdzie trwa operacja specjalna.Tam niech się wykaże swołocz.


Gdyby nie ta "swołocz" to byś ruska onuco bratał się z ruskimi w Budomierzu!

Nie rozśmieszaj mnie i innych bucu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wieszcz
+2 # wieszcz 2024-06-14 10:45
Tymczasem Polak a granica.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
2x
+6 # 2x 2024-06-14 16:21
W komentarzach ruska agentura albo pożyteczni idioci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kapuś
+2 # Kapuś 2024-06-14 19:48
Ciekawe będzie jak będą czarne brudasy kradły :)Jak obrona będzie wyglądała.,kto będzie ludzi i kobiety chronił a nie jakiś dżem czy płyn Ludwik.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zenek
+7 # Zenek 2024-06-14 21:19
Taaa.
a nasi za granicą to święci ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
-2 # tomek kr 2024-06-18 22:37
trzeba przypomniec sobie szanowna z,odziejska gmino lubaczowska...j ak wy okradaliscie z darów zagranicznych.. ukraine...sam na własne oczy widziałem w jeden dzień...przepak owania...i same samochody na rlu....walnijci e sie w te durne mózgi...a potem piszcie...złodz ieje z gminy lubvaczów....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
-2 # tomek kr 2024-06-18 22:39
pomagamy....pom agamy....i sami okradamy....wst yd dla tej złodziejskiej lubaczowskiej gminy!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomek kr
-2 # tomek kr 2024-06-18 22:42
szczerze???...t akich złodziei , jak na terenie tej gminy....to jeszcze nie widziałem....ws yd i chamstwo....gmi no złodziejsko lubaczowska...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rxx
+1 # Rxx 2024-06-21 15:52
Wal się ukraińska upadlino!!! To wy jesteście nierobami skorómpowanymi jakich świat nie widziałl roszczenowi gnoje. I to się wam nidługo skończy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rxx
+2 # Rxx 2024-06-21 16:05
Na banderownie i tam szukaj swoich praw.Do roboty się bierzcie a nie złodziejstwo,ko rupcja,socjal itd. i ciągle daj i daj to już żygać się chce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |