Pijany 17-latek za kierownicą samochodu. Odpowie przed sądem

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 17-letni kierujący volkswagenem. Okazało się, że mieszkaniec gminy Wielkie Oczy, nie posiadał również prawa jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, mężczyzna odpowie przed sądem.

W piątek około godz. 13, policjanci zostali powiadomieni o zatrzymaniu do przez patrol straży granicznej kierującego od którego czuć alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 17-latek miał 1,67 promila alkoholu w organizmie, a na dodatek prowadził pojazd bez uprawnień.

Kierujący został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa.

Policja apeluje o rozwagę i odpowiedzialność do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Siadając za kierownicę po alkoholu stwarzamy zagrożenie dla życia i zdrowia swojego oraz innych. Na drodze zachowujmy szczególną ostrożność oraz stosujmy się do zasady ograniczonego zaufania!

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.