Marzysz o pracy strażaka? Komenda PSP w Lubaczowie ogłasza nabór

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie prowadzi nabór do służby na stanowisko: stażysta w służbie przygotowawczej. 

Osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi strażackiej braci, na złożenie wszelkich wymaganych dokumentów i oświadczeń mają czas do 14 czerwca. Najlepsi spośród zgłoszonych kandydatów wyłonieni zostaną w toku kilkuetapowych kwalifikacji. Składają się na nie testy sprawności fizycznej (m.in. podciąganie na drążku, bieg po kopercie, próba wydolnościowa BEEP TEST oraz sprawdziany z pływania i lęku wysokości), a także rozmowa kwalifikacyjna.

Co najważniejsze kandydaci do służby w Państwowej Straży Pożarnej spełniać muszą stosowne kryteria m.in. być nie karanym za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, legitymować się bardzo dobrym stanem zdrowia, tj. zdolnością fizyczną i psychiczną.

Zwycięzca naboru zostanie zatrudniony na stanowisku stażysty w służbie przygotowawczej. Docelowo ma pracować jako ratownik - kierowca.

Szczegółowe informacje nt. naboru -> LINK

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.