22-latek z gminy Narol miał przy sobie marihuanę. Próbował uciec policjantom

fot. KPP Tomaszów Lubelskifot. KPP Tomaszów Lubelski

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 22-latka z gminy Narol, który posiadał marihuanę. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Kiedy został zatrzymany, chwycił woreczek i chciał uciekać. 

Policjanci z wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy ustalili, że 22-latek z gminy Narol, przebywający na terenie Tomaszowa Lubelskiego może posiadać przy sobie substancje zabronione. Z informacji wynikało, że porusza się samochodem marki BMW.

Przypuszczenia mundurowych się potwierdziły. Kiedy 22-latek został zatrzymany do kontroli drogowej, sięgnął po woreczek, który leżał na siedzeniu i chciał wziąć „nogi za pas”. Natychmiastowa reakcja funkcjonariuszy udaremniła jego próbę ucieczki.

- Po przeprowadzeniu wstępnych badań funkcjonariusze potwierdzili, że w woreczku znajduje się marihuana. Zabezpieczone środki wystarczyłyby do sporządzenia blisko 120 porcji dealerskich tego narkotyku. – informuje policja w Tomaszowie Lubelskim

Policjanci zabezpieczyli nielegalne substancje i zatrzymali 22-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 3 lat pozbawiania wolności.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.