107 km/h przez Stare Oleszyce. 34-latek ukarany wysokim mandatem

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLfot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

W piątek i w niedzielę, prowadzone były działania pn. „Prędkość”. Lubaczowscy funkcjonariusze dbali o to, aby na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. Ich działania skupione były m.in. na egzekwowaniu od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości. Niestety nie wszyscy stosowali się do obowiązujących przepisów. Za zbyt szybką jazdę 1 kierowca stracił prawo jazdy.

W piątek przed godz. 20, policjanci ruchu drogowego prowadzili pomiar prędkości w Starych Oleszycach. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 34-letniemu kierowcy bmw, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 107 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci nałożyli na niego grzywnę w wysokości 1500 złotych i 13 punktów karnych.

W ciągu dwóch dni lubaczowscy funkcjonariusze ujawnili 41 wykroczeń dotyczących przekroczenia prędkości.

- Pamiętajmy, że przekraczanie dopuszczalnych limitów prędkości to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Dlatego apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę oraz stosowanie się do przepisów ruchu. - apeluje lubaczowska policja

Źródło: KPP Lubaczów

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.