Postawa godna naśladowania! Znalazła plik pieniędzy i poprosiła o pomoc policjantów

Godną naśladowania postawą wykazała się 41-letnia mieszkanka Lubaczowa. Kobieta znalazła znaczną sumę pieniędzy i przekazała je lubaczowskim policjantom. Mundurowi dotarli do właściciela. 61-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, odzyskał swoje oszczędności.

W poniedziałek, do lubaczowskich policjantów, którzy patrolowali miasto, podeszła kobieta. 41-latka oświadczyła, że przy przejściu dla pieszych znalazła plik pieniędzy. Kobieta nie mogąc odnaleźć właściciela, zwróciła się do nich o pomoc.

Dzięki nagraniom z kamer monitoringu, funkcjonariusze dotarli do właściciela. Okazał się nim 61-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Mężczyzna odzyskał swoje oszczędności. Senior nie krył wdzięczności dla uczciwego znalazcy.

Pamiętajmy, że znaleziony przedmiot należy zwrócić prawowitemu właścicielowi. Jeśli nie jest to możliwe należy zgłosić ten fakt Policji albo przekazać do biura rzeczy znalezionych. W powiecie lubaczowskim BIURO RZECZY ZNALEZIONYCH mieści się w budynku Starostwa Powiatowego.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.