Straciła panowanie nad autem i wjechała do rowu. Pasażer w szpitalu

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Dzisiaj rano na trasie Oleszyce – Zalesie, obywatelka Ukrainy, która kierowała osobowym Renault wpadła do rowu. Do szpitala trafił pasażer auta. Powodem tego wypadku było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Do tego zdarzenia doszło po godzinie 4:00 na drodze z Oleszyc do Zalesia. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierująca pojazdem marki Renault na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu.

Samochodem podróżowało czterech obywateli Ukrainy. Wszyscy opuścili auto jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych. Jeden pasażer potrzebował pomocy medycznej i został przetransportowany do szpitala w Lubaczowie.

Jak informuje asp. Anna Hanus-Witko z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Komentarze   

Scinitar
+3 # Scinitar 2023-12-09 07:18
Trochę błędną lokalizacja, pani wjechała w rów za krzyżówką w Zalesiu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia