Policjanci odnaleźli zaginionego 33-latka. "Istniało zagrożenie życia"

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Niespełna trzy godziny trwały poszukiwania 33-latka, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina. Z przekazanych informacji wynikało, że życie mężczyzny może być zagrożone. W poszukiwaniach brali udział funkcjonariusze z lubaczowskiej komendy wspólnie z Olimpią i jej przewodnikiem.

W poniedziałek około godz. 13, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 33-letniego mieszkańca gminy Horyniec-Zdrój. Z przekazanych przez rodzinę informacji wynikało, że mężczyzna, tego dnia, wyszedł z domu wzburzony, nie informując rodziny, gdzie idzie. Z ich relacji wynikało, że jego życie może być zagrożone.

Policjanci zapoznali się z rysopisem zaginionego i rozpoczęli jego poszukiwania. W działaniach brał udział również przewodnik wraz z psem służbowym Olimpią.

Dzięki zaangażowaniu i pełnej mobilizacji, po niespełna 3 godzinach, zaginiony 33-latek został odnaleziony na terenie kompleksu leśnego w Horyńcu-Zdroju.

Mieszkaniec gminy Horyniec-Zdrój trafił pod opiekę lekarzy.

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.