Czołowe zderzenie w Narolu. Dwie kobiety trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

fot. OSP Narolfot. OSP Narol

Dzisiaj wieczorem na skrzyżowaniu ul. Pałacowej i Armii Krajowej w Narolu doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. Do szpitala przetransportowano dwie kobiety. W jednym aucie podróżowało dziecko, ale 10-latce na szczęście nic się nie stało.

W sobotę około godziny 19:00 służby ratunkowe pracowały na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Pałacowej i Armii Krajowej w Narolu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – Ford oraz Skoda. Przyczyną tej kraksy było najprawdopodobniej wymuszenie pierwszeństwa przez kierującą pojazdem marki Ford.

Do szpitala trafiły kobiety, które kierowały samochodami. W jednym z aut podróżowało 10-letnie dziecko - na szczęście nie odniosło obrażeń.

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie mł. bryg. Wiktor Serafin, na miejscu pracowali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Lubaczowie, strażacy z OSP Narol, a także dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policjanci.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia: OSP Narol

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.