Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku w Nowym Siole [AKTUALIZACJA][ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Wczoraj przed godziną 18:00 w miejscowości Nowe Sioło doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego ranne zostały dwie osoby, a jedna była zakleszczona w rozbitym pojeździe. Przyczyną tego zdarzenia, było nieustąpienie pierwszeństwa przez 72-letniego kierowcę Toyoty.

Służby ratunkowe pracowały na miejscu wypadku, do którego doszło w środę (17.05) przed godziną 18:00 pomiędzy Nowym Siołem, a Cieszanowem. Jak ustalili funkcjonariusze lubaczowskiej policji, 72-letni mieszkaniec gminy Horyniec-Zdrój, który jechał Toyotą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Audi. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Jedna osoba była zakleszczona w rozbitym aucie. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydostać rannego. Łącznie do szpitala w Lubaczowie przetransportowano dwie osoby – kierowcę i pasażera Toyoty.

Jak informuje sierżant Elżbieta Huber z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, obaj kierowcy byli trzeźwi.

Droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablokowana.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.