Lubaczowscy strażacy mają nowego zastępcę komendanta

fot. bryg. Marcin Betleja, KW PSP w Rzeszowiefot. bryg. Marcin Betleja, KW PSP w Rzeszowie

Podkarpacki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powołał na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Lubaczowie bryg. mgr. inż. Michała Lautenszlegera.

Uroczystość odbyła się 5 grudnia w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Akt powołania wręczył podkarpacki komendant wojewódzki PSP nadbryg. Andrzej Babiec w towarzystwie komendanta powiatowego PSP w Lubaczowie mł. bryg. Wojciecha Wusa.

bryg. mgr inż. Michał Lautenszleger swoją służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął w 2002 roku. Jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. W trakcie służby podnosił kwalifikacje kończąc m.in. studia magisterskie w specjalności Zarządzanie bezpieczeństwem w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno – Ekonomicznej w Jarosławiu. Służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w Komendzie Powiatowej PSP w Oleśnie na stanowisku ratownik. Następnie podjął służbę stałą kolejno w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu i Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, gdzie w następnych latach pełnił służbę na kolejnych stanowiskach służbowych. Od 2013 r. pełni służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie.

fot. bryg. Marcin Betleja, KW PSP w Rzeszowiefot. bryg. Marcin Betleja, KW PSP w Rzeszowie

Komentarze   

Maciej
+6 # Maciej 2022-12-06 10:58
Hej, może Lautenszlegera zamiast Lutenszlegera?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.