Ukrainiec pędził w terenie zabudowanym 108 km/h. Stracił prawo jazdy

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

W piątek po godzinie 14, w Wólce Krowickiej policjanci zatrzymali prawo jazdy 44-letniemu kierowcy. Mężczyzna jechał z prędkością 108 km/h w obszarze zabudowanym. 

W piątek policjanci ruchu drogowego lubaczowskiej komendy kontrolowali prędkość z jaką poruszali się kierowcy w Wólce Krowickiej. Po godz. 14 zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu marki Renault. Pomiar laserowym miernikiem prędkości wykazał, że 44-letni obywatel Ukrainy jechał z prędkością 108 km/h czyli o 58 km/h przekroczył dopuszczalną w tym miejscu prędkość.

Kierowca został ukarany wysokim mandatem i na trzy miesiące stracił swoje prawo jazdy.

Ostatnio policjanci z Lubaczowa oraz częściej zatrzymują obywateli Ukrainy, którzy znacznie przekraczają prędkość na drogach naszego powiatu. Niedawno 27-latek z Ukrainy w Zalesiu jechał ponad 100 km/h.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.