Sukces recytatorów Teatru "Lentylki"

W piątek (30.09) w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki odbyła się IX edycja konkursu "Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim". Bardzo dobre wyniki osiągnęli młodzi reprezentanci MDK w Lubaczowie.

Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim to konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i osób dorosłych. Celem konkursu było przypomnienie utworów literackich i piosenek poświęconych Powstaniu Warszawskiemu.

Miejski Dom Kultury w Lubaczowie reprezentowali w kategorii recytacji członkowie Teatru ''Lentylki'' przygotowani przez instruktor Krystynę Czura. W kategorii szkół podstawowych drugie miejsce zajął Jakub Wojciechowski, a trzecie Weronika Zarosa. Natomiast w kategorii szkół ponadpodstawowych III miejsce zajęła Jagoda Skibicka.

Gratulujemy młodym artystom!

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia