Chcą pokazać, że w Lubaczowie mamy utalentowaną młodzież

W najbliższą sobotę w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się I Festiwal Młodych organizowany przez Młodzieżową Radę Miasta. Podczas imprezy odbędą się koncerty hip-hop, pop metal oraz zostaną zaprezentowane prace młodych artystów.

Wydarzenie to jest jedną z inicjatyw jakie organizujemy. Pierwszą był organizowany przez innych członków MRM ,,Piknik rodzinny dla Emilki ''. Festiwalem tym chcemy pokazać że w Lubaczowie mamy zdolną, utalentowaną młodzież, pokazać talenty jakie wiele z nas ma a czasami wstydzi się pokazać, lub po prostu nie ma gdzie. Odbędzie się tam: wystawa młodych artystów, czyli będą wystawione pracę fotograficzne, poetyckie i malarskie. Będzie również koncert młodzieży: hip-hop, pop, metal a połączone to będzie ze zbiórką pieniędzy dla Emilki z Oleszyc. - mówią organizatorzy z Młodzieżowej Rady Miasta Lubaczowa

Na scenie zaprezentują się:
- RADEK DAMM aka PINGWIN - lubaczowski raper,
- LILIJA MASTYKASZ - wokalistka,
- DAWID KORNAGA - beatboxer,
- WIKTORIA HAWŁOWSKA - wokalistka,
- KAROLINA ZYGARLICKA - pianistka,
- NORBERT SOPYŁO aka SILES - raper,
- ZESPÓŁ ROCKOWO-METALOWY "PONCZKI".

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia