Wystawa plenerowa na Rynku w Lubaczowie już jutro

Uczniowski Klub Sportowy „Zet –Es” przy Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia  serdecznie zaprasza na WYSTAWĘ PRAC PLASTYCZNYCH w dniu 13.10.2016 w godzinach 10:30 do 12:30 na rynek miasta Lubaczowa.

Prace plastyczne są efektem realizacji zadania publicznego „Wolontariat szkolny” dofinansowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które zostały wykonane przez Wolontariuszy z  Zespołu Szkół im. gen. J. Kustronia oraz dzieci i młodzież z Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie. Prace plastyczne zostały wykonane podczas wyjazdu integracyjnego do malowniczej miejscowości Susiec.

Głównym założeniem projektu pt.” WOLONTARIUSZE Z PASJĄ” jest zaangażowanie młodzieży w umiejętności społeczne i realizowanie twórczych działań na rzecz innych. Realizacja projektu ma na celu rozpropagowanie idei wolontariatu wśród  młodzieży Zespołu Szkół im. gen. J.Kustronia w Lubaczowie i zainteresowanie ich niesieniem pomocy innym oraz zachęcanie do  różnego rodzaju akcji wolontarystycznych.

Poprzez aktywność społeczna i swoją pracę wolontariusze mają możliwość osobistego rozwoju i odczuć satysfakcję z pracy wolontariusza, jakim jest radość i zadowolenie drugiego człowieka.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia