Zdobył rowerem najwyższy hotel świata. 18 września zaprezentuje swoje umiejętności

Mowa o Krystianie Herbie, człowieku który skacząc na rowerze po schodach zdobywa najwyższe budynki na świecie. Na swoim koncie ma drapacze chmur między innymi w Dubaju, Chinach, Australii czy Tajwanie. 18 weźmie wystąpi na III Wyścigu Pamięci Bitwy Pod Oleszycami.

W piątek, 18 września w gminie Oleszyce odbędzie się trzecia edycja Wyścigu Pamięci Bitwy pod Oleszycami organizowany przez stowarzyszenie „Czas na pomoc” we współpracy z Nadleśnictwem Oleszyce, Urzędem Miasta i Gminy Oleszyce oraz Urzędem Gminy Stary Dzików.

Zapisy na stronie: http://www.pomiar-czasu.pl/zawody.php?nr=z150918 (gimnazjaliści i osoby niepełnoletnie zobowiązane są dodatkowo dostarczyć do biura zawodów (Leśniczówka Zabiała – czynne w dzień wyścigu od godz. 14:00) wypełnioną i podpisaną przez rodzica/opiekuna prawnego kartę zgłoszeniową).

Sporą atrakcją będzie także występ Krystiana Herby.
Pan Krystian to finalista drugiej edycji programu Mam talent, człowiek, który skacząc rowerem po schodach zdobywa najwyższe budynki na świecie, trzykrotny rekordzista Guinnessa. Również do niego należy ustanowiony w Taipei na Tajwanie Rekord Guinnessa.
Jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników.  Uczestnik i finalista wielu światowych imprez, pięciokrotny medalista Mistrzostw Polski.  Jako reprezentant Polski w latach 1999-2008, ponad 70 razy stawał na podium podczas zawodów ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Jego największym sportowym marzeniem jest zdobycie na rowerze „Korony ziemi” czyli najwyższych budynków na świecie.

Początek o godzinie 16:00 – start-meta: Leśniczówka Zabiała Nadleśnictwo Oleszyce.

http://img.iap.pl/s/703/206470/Edytor/Image/Plakat-maly2.jpg

{flike}

Komentarze   

nick
0 # nick 2015-09-10 08:48
"weźmie wystąpi" - ach ta nasza polszczyzna :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.