Horyniec-Zdrój: Przed nami kolejna edycja Motoserca [PROGRAM]

fot. Gmina Horyniec-Zdrójfot. Gmina Horyniec-Zdrój

W niedzielę 26 maja w Horyńcu-Zdroju odbędzie się akcja „Motoserce 2024”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. koncerty, atrakcje dla dzieci, konkursy dla motocyklistów. Najważniejszym punktem akcji będzie oczywiście akcja zbiórki krwi.

Motoserce w tym roku odbędzie się w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju. Akcja już po raz kolejny organizowana jest przez przez motocyklistów z klubu Riders of Flame oraz Czarna Brygada South East przy wsparciu m.in. gminy Horyniec-Zdrój, Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi "Ratownik"

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00. Wtedy też rusza zbiórka krwi. Podczas tegorocznej edycji Motoserca zaplanowane konkursy dla dzieci i gości, wystawę pojazdów zabytkowych oraz koncerty zespołów: Gama, Kashmir, Fanwaz, Aquarius, 32 Band oraz WPM. 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.