Urszula Fryzka & Jerzy Styczyński w Lubaczowie [ZAPOWIEDŹ]

Już w najbliższy piątek (26.04) w Lubaczowie odbędzie się wyjątkowy koncert z cyklu "Zakręceni w wolnej przestrzeni". Na scenie lubaczowskiego Domu Kultury wystąpią gitarzysta Dżemu Jerzy Styczyński oraz wokalistka Urszula Fryzka.

Urszula Fryzka to absolwentka estradowej szkoły muzycznej im. Anny German w Białymstoku. Uczennica Danuty Paziuk i Marzeny Wojak (śpiew operowy). Laureatka festiwali: Twórców Piosenki Polskiej, Młodzi w Piosence oraz Mistrzów Polski Karaoke. Śpiewa od zawsze i kocha łączyć pasję z pracą. Wokalistka zespołu Chmury współpracowała m.in. Big Cyc, Golden Life, Jennifer Batten, Kuba Płucisz, Jacek Krzaklewski (Perfect).

Jerzy Styczyński to jeden z najważniejszych polskich gitarzystów. Współtworzył „CEGŁĘ” (1985) – jedną z najważniejszych płyt polskiego bluesa i rocka. Gra w jednym z najważniejszych dla polskiej muzyki zespole Dżem. Zagrał min w "Sie macie ludzie" i "Skazany na bluesa".

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety wstępu można kupić w cenie 30 zł, od poniedziałku 22 kwietnia w kasie MDK.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.