Przed nami XXV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Słowa w Lubaczowie [ZAPOWIEDŹ]

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum MDK LubaczówZdjęcie ilustracyjne fot. archiwum MDK Lubaczów

Już 5 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się XIV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Słowa. W tym roku organizatorzy przygotowali szereg ciekawych artystycznych wydarzeń.

Festiwal tradycyjnie rozpocznie się koncertem. W tym roku na scenie wystąpi Piotr Woźniak z koncertem "Opowiem o nas". Następnie odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Magdaleny Szpyt i grafiki Ewy Szpyt. Na koniec dnia XXXIII Ogólnopolski Turniej Recytatorski Literatury Tworzonej na Obczyźnie "od Mickiewicza do Miłosza"

W sobotę rano ruszy XXIX Ogólnopolski Turniej Recytatorski Dwóch Poetów - Jarosława Mikołajewskiego i Jacka Napiórkowskiego. Po konkursie będzie możliwość porozmawiania z poetami. Natomiast po południu zostanie zorganizowany XXII Ogólnopolski Turniej Recytatorski pod nazwą "Literatura dla dzieci". Na koniec dnia "Wieczór Gospodarzy".

W ostatni dzień festiwalu, czyli w niedzielę odbędą się warsztaty dla recytatorów, a o godz. 12:00 koncert galowy w reżyserii Michała Kurka - aktora pochodzącego z Lubaczowa.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.