Pierwsze miejsce "Stokrotek" na festiwalu w Kalwarii Pacławskiej

Zespół Śpiewaczy "Stokrotki" z Cewkowa zajął pierwsze miejsce na VIII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w miniony weekend w Kalwarii Pacławskiej.

W dniach 21-22 stycznia 2023 r., już po raz ósmy, odbył się Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. W tym roku wydarzenie zorganizowano w Kalwarii Pacławskiej. W festiwalu udział wzięło kilkudziesięciu uczestników, którzy rywalizowali w kategoriach: soliści, tercety, zespoły wokalne, zespoły śpiewacze, schole, chóry, a także zespoły wokalno-instrumentowe.

Sukces osiągnął Zespół Śpiewaczy "Stokrotki" z Cewkowa, który zajął pierwsze miejsce w kategorii "zespoły śpiewacze". Zobaczcie występ:

Organizatorzy Festiwalu byli: Centrum Kulturalne w Przemyślu, Podkarpackie Stowarzyszenie Gospel w Przemyślu oraz Klasztor OO. Franciszkanów w Kalwarii Pacławskiej.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia