Rusza rekrutacja do Niepublicznego Przedszkola "Kraina Malucha" w Dąbkowie [VIDEO]

Niepubliczne Przedszkole "Kraina Malucha" w Dąbkowie oferuje wolne miejsca na rok szkolny 2024/2025. Rodzice dokumenty mogą składać do końca marca.

Niepubliczne Przedszkole „Kraina Malucha” w Dąbkowie utworzone zostało przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych Gminy Lubaczów. Do placówki przyjmowane są dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Opiekę sprawuje wykształcona kadra pedagogiczna, która realizuje zajęcia z edukacji przedszkolnej jednak aby zadbać o wszechstronny rozwój naszych podopiecznych organizowane są również zajęcia dodatkowe takie jak: język angielski, rytmika, religia, logopedia. Placówka posiada bardzo dobrze wyposażone sale dydaktyczne jak również "Salę Doświadczenia Świata", boisko, zewnętrzny plac zabaw oraz ogród polisensoryczny.  Dzieciom zapewniane jest również odpowiednie zdrowe żywienie z wyposażoną stołówką.

Warto dodać, że placówka należy do Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Bilingual Future". Codzienne zajęcia dydaktyczne w przedszkolu prowadzone są w języku polskim i angielskim.

Rekrutacja trwa do 31 marca. Dokumenty można uzyskać kontaktując się z „Krainą Malucha” na Facebooku lub osobiście w przedszkolu.  Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem tel. 731 966 559

Zobaczcie przedstawiający aktywność przedszkolaków z „Krainy Malucha”.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.