Round 7
San Gorzyce 0 : 2 LKS Skołoszów
11 Wrz 20:01
Start Pruchnik 1 : 1 Orzeł Torki
12 Wrz 20:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 5 : 1 Sanoczanka Święte
12 Wrz 20:01
Czarni Pawłosiów 1 : 2 Granica Stubno
12 Wrz 20:01
Promyk Urzejowice 2 : 1 Płomień Morawsko
12 Wrz 20:01
Łęk Ostrów 0 : 2 MKS Radymno
12 Wrz 20:02
GKS Orły 5 : 0 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
12 Wrz 20:02
Round 8
Granica Stubno 3 : 2 Start Lisie Jamy
18 Wrz 18:21
Santos Piwoda 2 : 1 Start Pruchnik
18 Wrz 18:23
LKS Skołoszów 3 : 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
18 Wrz 19:20
MKS Radymno 0 : 0 GKS Orły
18 Wrz 19:20
KS Szówsko 3 : 1 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
19 Wrz 18:20
Orzeł Torki 0 : 1 Promyk Urzejowice
19 Wrz 18:23
Sanoczanka Święte 1 : 1 Łęk Ostrów
19 Wrz 19:20
Huragan Gniewczyna 2 : 0 Mecz odwołany z powodu złego stanu boiska San Gorzyce
6 Paź 19:21
Płomień Morawsko 1 : 1 Mecz odwołany z powodu złego stanu boiska Czarni Pawłosiów
6 Paź 19:23
Round 9
Start Pruchnik 2 : 1 KS Szówsko
25 Wrz 20:43
Start Lisie Jamy 1 : 1 Płomień Morawsko
25 Wrz 20:44
Pogoń-Sokół Lubaczów 4 : 1 Huragan Gniewczyna
25 Wrz 20:44
GKS Orły 0 : 0 Sanoczanka Święte
25 Wrz 20:45
Promyk Urzejowice 0 : 3 Santos Piwoda
26 Wrz 20:43
Czarni Pawłosiów 1 : 3 Orzeł Torki
26 Wrz 20:44
San Gorzyce 0 : 1 Granica Stubno
26 Wrz 20:44
Łęk Ostrów 1 : 3 LKS Skołoszów
26 Wrz 20:45
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 2 : 1 MKS Radymno
26 Wrz 20:45
Round 10
LKS Skołoszów 3 : 1 GKS Orły
2 Paź 20:56
Granica Stubno 2 : 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
2 Paź 20:56
Santos Piwoda 3 : 2 Czarni Pawłosiów
2 Paź 20:57
Sanoczanka Święte 2 : 2 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
3 Paź 20:55
KS Szówsko 5 : 1 MKS Radymno
3 Paź 20:55
Płomień Morawsko 2 : 0 San Gorzyce
3 Paź 20:56
Huragan Gniewczyna 0 : 1 Łęk Ostrów
3 Paź 20:56
Start Pruchnik 0 : 2 Promyk Urzejowice
3 Paź 20:57
Orzeł Torki 0 : 1 Start Lisie Jamy
3 Paź 20:57
Round 11
Start Lisie Jamy 3 : 2 Santos Piwoda
9 Paź 12:37
Czarni Pawłosiów 1 : 2 Start Pruchnik
9 Paź 12:37
MKS Radymno 1 : 0 Sanoczanka Święte
9 Paź 12:38
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 0 : 2 LKS Skołoszów
9 Paź 12:38
GKS Orły 3 : 4 Huragan Gniewczyna
9 Paź 12:38
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 : 0 Płomień Morawsko
10 Paź 12:37
San Gorzyce 2 : 2 Orzeł Torki
10 Paź 12:37
Promyk Urzejowice 2 : 2 KS Szówsko
10 Paź 12:37
Łęk Ostrów 1 : 0 Granica Stubno
10 Paź 12:38
Round 12
LKS Skołoszów 0 : 0 MKS Radymno
16 Paź 20:48
Huragan Gniewczyna 3 : 0 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
16 Paź 20:48
KS Szówsko 1 : 1 Sanoczanka Święte
16 Paź 20:48
Granica Stubno 0 : 0 GKS Orły
16 Paź 20:49
Santos Piwoda 1 : 2 San Gorzyce
16 Paź 20:49
Promyk Urzejowice 1 : 1 Czarni Pawłosiów
16 Paź 20:50
Płomień Morawsko 1 : 0 Łęk Ostrów
17 Paź 20:49
Orzeł Torki 0 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
17 Paź 20:49
Start Pruchnik 5 : 1 Start Lisie Jamy
17 Paź 20:50
Round 13
Start Lisie Jamy 1 : 1 Promyk Urzejowice
23 Paź 20:25
MKS Radymno 2 : 1 Huragan Gniewczyna
23 Paź 20:26
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 0 : 2 Granica Stubno
23 Paź 20:26
GKS Orły 0 : 1 Płomień Morawsko
23 Paź 20:26
Czarni Pawłosiów 0 : 0 KS Szówsko
24 Paź 20:24
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 : 2 Santos Piwoda
24 Paź 20:25
San Gorzyce 5 : 0 Start Pruchnik
24 Paź 20:25
Łęk Ostrów 2 : 0 Orzeł Torki
24 Paź 20:26
Sanoczanka Święte 0 : 0 LKS Skołoszów
24 Paź 20:26
Round 14
Granica Stubno 1 : 1 MKS Radymno
30 Paź 21:01
KS Szówsko 0 : 0 LKS Skołoszów
30 Paź 21:01
Start Pruchnik 0 : 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
30 Paź 21:02
Santos Piwoda 2 : 1 Łęk Ostrów
30 Paź 21:02
Promyk Urzejowice 3 : 2 San Gorzyce
30 Paź 21:03
Huragan Gniewczyna 1 : 3 Sanoczanka Święte
31 Paź 21:01
Płomień Morawsko 5 : 0 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
31 Paź 21:02
Orzeł Torki 2 : 1 GKS Orły
31 Paź 21:02
Czarni Pawłosiów 3 : 0 Start Lisie Jamy
31 Paź 21:03
Round 15
Start Lisie Jamy 1 : 0 KS Szówsko
6 Lis 21:16
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 : 1 Promyk Urzejowice
6 Lis 21:16
MKS Radymno 0 : 2 Płomień Morawsko
6 Lis 21:16
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 2 : 3 Orzeł Torki
6 Lis 21:16
GKS Orły 0 : 2 Santos Piwoda
6 Lis 21:24
Łęk Ostrów 3 : 1 Start Pruchnik
7 Lis 21:16
Sanoczanka Święte 3 : 0 Granica Stubno
7 Lis 21:16
LKS Skołoszów 6 : 0 Huragan Gniewczyna
7 Lis 21:16
San Gorzyce 4 : 3 Czarni Pawłosiów
7 Lis 21:16
Round 16
Start Lisie Jamy 0 : 0 San Gorzyce
11 Lis 23:04
Start Pruchnik 2 : 2 GKS Orły
11 Lis 23:04
Płomień Morawsko 4 : 1 Sanoczanka Święte
11 Lis 23:04
Granica Stubno 1 : 5 LKS Skołoszów
11 Lis 23:04
Czarni Pawłosiów 0 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
11 Lis 23:04
KS Szówsko 1 : 3 Huragan Gniewczyna
11 Lis 23:04
Orzeł Torki 1 : 0 MKS Radymno
11 Lis 23:04
Santos Piwoda 4 : 1 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
11 Lis 23:04
Promyk Urzejowice 1 : 0 Łęk Ostrów
11 Lis 23:04
Round 17
Łęk Ostrów 1 : 0 Czarni Pawłosiów
13 Lis 23:11
Sanoczanka Święte 1 : 1 Orzeł Torki
13 Lis 23:11
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 : 0 Start Lisie Jamy
13 Lis 23:11
LKS Skołoszów 2 : 0 Płomień Morawsko
13 Lis 23:11
MKS Radymno 1 : 1 Santos Piwoda
13 Lis 23:11
Huragan Gniewczyna 2 : 0 Granica Stubno
13 Lis 23:11
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 1 : 1 Start Pruchnik
13 Lis 23:11
GKS Orły 0 : 0 Promyk Urzejowice
13 Lis 23:11
San Gorzyce 2 : 0 KS Szówsko
13 Lis 23:11
Round 18
Huragan Gniewczyna 1 : 2 Płomień Morawsko
19 Mar 14:00
KS Szówsko 2 : 0 Granica Stubno
19 Mar 14:00
Sanoczanka Święte 1 : 1 Santos Piwoda
19 Mar 14:01

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.