Round 32
Płomień Morawsko 4 : 2 MKS Radymno
8 Cze 21:58
Huragan Gniewczyna 0 : 1 LKS Skołoszów
8 Cze 21:58
Granica Stubno 0 : 1 Sanoczanka Święte
8 Cze 21:58
Czarni Pawłosiów 1 : 3 San Gorzyce
8 Cze 21:58
KS Szówsko 1 : 1 Start Lisie Jamy
8 Cze 21:58
Orzeł Torki 6 : 0 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
8 Cze 21:58
Santos Piwoda 6 : 2 GKS Orły
8 Cze 21:58
Promyk Urzejowice 4 : 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
8 Cze 21:58
Round 33
Sanoczanka Święte 1 : 3 Płomień Morawsko
11 Cze 21:59
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 : 0 Czarni Pawłosiów
11 Cze 21:59
LKS Skołoszów 2 : 0 Granica Stubno
11 Cze 21:59
MKS Radymno 1 : 3 Orzeł Torki
11 Cze 21:59
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 2 : 2 Santos Piwoda
11 Cze 21:59
San Gorzyce 4 : 2 Start Lisie Jamy
11 Cze 21:59
Łęk Ostrów 2 : 2 Promyk Urzejowice
12 Cze 21:59
Huragan Gniewczyna 4 : 0 KS Szówsko
12 Cze 21:59
GKS Orły 1 : 0 Start Pruchnik
12 Cze 21:59
Round 34
Start Pruchnik 3 : 0 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
15 Cze 22:01
Start Lisie Jamy 0 : 5 Pogoń-Sokół Lubaczów
18 Cze 22:01
Płomień Morawsko 5 : 3 LKS Skołoszów
18 Cze 22:01
Granica Stubno 2 : 3 Huragan Gniewczyna
18 Cze 22:01
Czarni Pawłosiów 1 : 0 Łęk Ostrów
18 Cze 22:01
KS Szówsko 1 : 2 San Gorzyce
18 Cze 22:01
Orzeł Torki 4 : 0 Sanoczanka Święte
18 Cze 22:01
Promyk Urzejowice 1 : 2 GKS Orły
18 Cze 22:01
Santos Piwoda 2 : 2 MKS Radymno
19 Cze 22:01

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. LKS Skołoszów 34 80 24
2. Pogoń-Sokół Lubaczów 34 77 24
3. Płomień Morawsko 34 63 19
4. Santos Piwoda 34 58 17
5. Promyk Urzejowice 34 58 16
6. San Gorzyce 34 53 16
7. Start Pruchnik 34 52 15
8. Orzeł Torki 34 50 15
9. Huragan Gniewczyna 34 49 16
10. Start Lisie Jamy 34 49 13
11. MKS Radymno 34 39 9
12. KS Szówsko 34 38 9
13. GKS Orły 34 38 10
14. Granica Stubno 34 33 9
15. Sanoczanka Święte 34 31 6
16. Czarni Pawłosiów 34 30 7
17. Łęk Ostrów 34 28 7
18. Czuwaj-Wiaro Przemyśl 34 23 5

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

     

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.