Round 1
Start Lisie Jamy 1 : 1 Łęk Ostrów
7 Sie 12:29
Granica Stubno 1 : 1 KS Szówsko
7 Sie 12:35
Santos Piwoda 1 : 3 Sanoczanka Święte
7 Sie 12:35
Start Pruchnik 0 : 1 MKS Radymno
7 Sie 12:36
Promyk Urzejowice 1 : 0 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
7 Sie 12:36
Orzeł Torki 1 : 4 LKS Skołoszów
8 Sie 12:35
Czarni Pawłosiów 1 : 0 GKS Orły
8 Sie 12:36
San Gorzyce 2 : 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
8 Sie 12:37
Płomień Morawsko 2 : 0 Huragan Gniewczyna
8 Sie 21:41
Round 2
KS Szówsko 1 : 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
13 Sie 17:51
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 2 : 3 Czarni Pawłosiów
14 Sie 10:51
GKS Orły 0 : 1 Start Lisie Jamy
14 Sie 10:51
MKS Radymno 1 : 1 Promyk Urzejowice
14 Sie 10:52
Huragan Gniewczyna 3 : 1 Orzeł Torki
14 Sie 10:53
Łęk Ostrów 0 : 2 San Gorzyce
15 Sie 10:51
Sanoczanka Święte 2 : 2 Start Pruchnik
15 Sie 10:52
LKS Skołoszów 1 : 1 Santos Piwoda
15 Sie 10:52
Granica Stubno 2 : 3 Płomień Morawsko
15 Sie 10:53
Round 3
Santos Piwoda 4 : 0 Huragan Gniewczyna
20 Sie 14:30
Start Lisie Jamy 2 : 2 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
21 Sie 17:29
Start Pruchnik 0 : 4 LKS Skołoszów
21 Sie 17:29
Płomień Morawsko 1 : 2 KS Szówsko
21 Sie 17:29
San Gorzyce 1 : 3 GKS Orły
21 Sie 17:29
Promyk Urzejowice 6 : 2 Sanoczanka Święte
21 Sie 17:29
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 : 2 Łęk Ostrów
22 Sie 17:29
Czarni Pawłosiów 0 : 3 MKS Radymno
22 Sie 17:29
Orzeł Torki 2 : 0 Granica Stubno
22 Sie 17:29
Round 4
Sanoczanka Święte 1 : 2 Czarni Pawłosiów
1 Wrz 17:00
LKS Skołoszów 2 : 0 Promyk Urzejowice
1 Wrz 17:00
MKS Radymno 2 : 1 Start Lisie Jamy
1 Wrz 17:00
Płomień Morawsko 0 : 1 Orzeł Torki
1 Wrz 17:00
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 2 : 2 San Gorzyce
1 Wrz 17:00
Granica Stubno 3 : 0 Santos Piwoda
1 Wrz 17:00
GKS Orły 0 : 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
1 Wrz 17:00
KS Szówsko 0 : 1 Łęk Ostrów
1 Wrz 17:00
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 4 : 0 Łęk Ostrów
4 Wrz 19:40
Huragan Gniewczyna 4 : 1 Start Pruchnik
15 Wrz 17:00
Round 5
Orzeł Torki 0 : 1 KS Szówsko
28 Sie 14:08
Start Pruchnik 1 : 0 Granica Stubno
28 Sie 14:10
Promyk Urzejowice 4 : 0 Huragan Gniewczyna
28 Sie 14:10
San Gorzyce 1 : 2 MKS Radymno
28 Sie 14:11
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 : 0 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
28 Sie 14:12
Santos Piwoda 4 : 4 Płomień Morawsko
29 Sie 14:09
Start Lisie Jamy 3 : 3 Sanoczanka Święte
29 Sie 14:11
Czarni Pawłosiów 2 : 4 LKS Skołoszów
29 Sie 14:11
Łęk Ostrów 1 : 1 GKS Orły
29 Sie 14:12
Round 6
MKS Radymno 2 : 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
4 Wrz 19:40
KS Szówsko 4 : 0 GKS Orły
4 Wrz 19:40
Huragan Gniewczyna 3 : 1 Czarni Pawłosiów
4 Wrz 19:41
Orzeł Torki 1 : 2 Santos Piwoda
4 Wrz 19:42
Sanoczanka Święte 3 : 2 San Gorzyce
5 Wrz 19:41
LKS Skołoszów 4 : 1 Start Lisie Jamy
5 Wrz 19:41
Granica Stubno 1 : 2 Promyk Urzejowice
5 Wrz 19:41
Płomień Morawsko 1 : 1 Start Pruchnik
5 Wrz 19:42
Santos Piwoda 5 : 1 KS Szówsko
12 Wrz 20:00
Round 7
Start Lisie Jamy 2 : 3 Huragan Gniewczyna
11 Wrz 20:01
San Gorzyce 0 : 2 LKS Skołoszów
11 Wrz 20:01
Start Pruchnik 1 : 1 Orzeł Torki
12 Wrz 20:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 5 : 1 Sanoczanka Święte
12 Wrz 20:01
Czarni Pawłosiów 1 : 2 Granica Stubno
12 Wrz 20:01
Promyk Urzejowice 2 : 1 Płomień Morawsko
12 Wrz 20:01
Łęk Ostrów 0 : 2 MKS Radymno
12 Wrz 20:02
GKS Orły 5 : 0 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
12 Wrz 20:02
Round 8
Granica Stubno 3 : 2 Start Lisie Jamy
18 Wrz 18:21
Santos Piwoda 2 : 1 Start Pruchnik
18 Wrz 18:23
LKS Skołoszów 3 : 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
18 Wrz 19:20
MKS Radymno 0 : 0 GKS Orły
18 Wrz 19:20
KS Szówsko 3 : 1 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
19 Wrz 18:20
Orzeł Torki 0 : 1 Promyk Urzejowice
19 Wrz 18:23
Sanoczanka Święte 1 : 1 Łęk Ostrów
19 Wrz 19:20
Huragan Gniewczyna 2 : 0 Mecz odwołany z powodu złego stanu boiska San Gorzyce
6 Paź 19:21
Płomień Morawsko 1 : 1 Mecz odwołany z powodu złego stanu boiska Czarni Pawłosiów
6 Paź 19:23
Round 9
Start Pruchnik 2 : 1 KS Szówsko
25 Wrz 20:43
Start Lisie Jamy 1 : 1 Płomień Morawsko
25 Wrz 20:44
Pogoń-Sokół Lubaczów 4 : 1 Huragan Gniewczyna
25 Wrz 20:44
GKS Orły 0 : 0 Sanoczanka Święte
25 Wrz 20:45
Promyk Urzejowice 0 : 3 Santos Piwoda
26 Wrz 20:43
Czarni Pawłosiów 1 : 3 Orzeł Torki
26 Wrz 20:44
San Gorzyce 0 : 1 Granica Stubno
26 Wrz 20:44
Łęk Ostrów 1 : 3 LKS Skołoszów
26 Wrz 20:45
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 2 : 1 MKS Radymno
26 Wrz 20:45
Round 10
LKS Skołoszów 3 : 1 GKS Orły
2 Paź 20:56
Granica Stubno 2 : 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
2 Paź 20:56
Santos Piwoda 3 : 2 Czarni Pawłosiów
2 Paź 20:57
Sanoczanka Święte 2 : 2 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
3 Paź 20:55
KS Szówsko 5 : 1 MKS Radymno
3 Paź 20:55
Płomień Morawsko 2 : 0 San Gorzyce
3 Paź 20:56
Huragan Gniewczyna 0 : 1 Łęk Ostrów
3 Paź 20:56
Start Pruchnik 0 : 2 Promyk Urzejowice
3 Paź 20:57
Orzeł Torki 0 : 1 Start Lisie Jamy
3 Paź 20:57
Round 11
Start Lisie Jamy 3 : 2 Santos Piwoda
9 Paź 12:37
Czarni Pawłosiów 1 : 2 Start Pruchnik
9 Paź 12:37
MKS Radymno 1 : 0 Sanoczanka Święte
9 Paź 12:38
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 0 : 2 LKS Skołoszów
9 Paź 12:38
GKS Orły 3 : 4 Huragan Gniewczyna
9 Paź 12:38
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 : 0 Płomień Morawsko
10 Paź 12:37
San Gorzyce 2 : 2 Orzeł Torki
10 Paź 12:37
Promyk Urzejowice 2 : 2 KS Szówsko
10 Paź 12:37
Łęk Ostrów 1 : 0 Granica Stubno
10 Paź 12:38
Round 12
LKS Skołoszów 0 : 0 MKS Radymno
16 Paź 20:48

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.