Round 1
Piast Tuczempy 3 : 1 Płomień Morawsko
12 Sie 11:00
Orzeł Przeworsk 2 : 3 Start Pruchnik
12 Sie 16:00
Santos Piwoda 1 : 3 Gorliczanka Gorliczyna
12 Sie 16:00
Start Lisie Jamy 2 : 5 Wólczanka Wólka Pełkińska
12 Sie 17:00
Orkan Zapałów 1 : 1 San Gorzyce
12 Sie 17:00
Dąb Dobkowice 3 : 1 Biało-Czerwoni Kaszyce
13 Sie 15:00 Dobkowice
Czuwaj Przemyśl 1 : 0 Promyk Urzejowice
13 Sie 17:00
Wisełka Siennów 0 : 3 LKS Skołoszów
13 Sie 17:00 Siennów
Round 2
Start Pruchnik 2 : 0 Wisełka Siennów
15 Sie 13:00
LKS Skołoszów 2 : 0 Start Lisie Jamy
16 Sie 17:00
Płomień Morawsko 1 : 3 Czuwaj Przemyśl
16 Sie 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 6 : 0 Orkan Zapałów
16 Sie 17:00
Santos Piwoda 2 : 1 Dąb Dobkowice
16 Sie 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 0 Piast Tuczempy
16 Sie 17:00 Wólka Pełkińska
Gorliczanka Gorliczyna 1 : 1 Promyk Urzejowice
16 Sie 17:45
San Gorzyce 0 : 11 Orzeł Przeworsk
16 Sie 18:00
Round 3
Orzeł Przeworsk 6 : 2 Biało-Czerwoni Kaszyce
19 Sie 15:30
Promyk Urzejowice 2 : 2 Płomień Morawsko
19 Sie 16:00
Start Lisie Jamy 1 : 1 Start Pruchnik
19 Sie 17:00
Czuwaj Przemyśl 0 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
19 Sie 17:00
Piast Tuczempy 2 : 2 LKS Skołoszów
19 Sie 17:00
Dąb Dobkowice 4 : 2 Gorliczanka Gorliczyna
19 Sie 17:00 Dobkowice
Orkan Zapałów 0 : 2 Santos Piwoda
20 Sie 16:00
Wisełka Siennów 5 : 2 San Gorzyce
20 Sie 17:00 Siennów
Round 4
San Gorzyce 1 : 2 Start Lisie Jamy
26 Sie 11:00
LKS Skołoszów 2 : 1 Czuwaj Przemyśl
26 Sie 17:00
Santos Piwoda 1 : 5 Orzeł Przeworsk
26 Sie 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 8 : 0 Promyk Urzejowice
26 Sie 17:00 Wólka Pełkińska
Start Pruchnik 0 : 1 Piast Tuczempy
27 Sie 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 3 : 2 Wisełka Siennów
27 Sie 17:00
Gorliczanka Gorliczyna 3 : 6 Płomień Morawsko
27 Sie 17:00
Dąb Dobkowice 7 : 0 Orkan Zapałów
27 Sie 17:00 Dobkowice
Round 5
Czuwaj Przemyśl 3 : 3 Start Pruchnik
2 Wrz 11:00
Start Lisie Jamy 0 : 1 Biało-Czerwoni Kaszyce
2 Wrz 16:00
Orkan Zapałów 0 : 0 Gorliczanka Gorliczyna
2 Wrz 16:00
Promyk Urzejowice 2 : 1 LKS Skołoszów
2 Wrz 16:00
Piast Tuczempy 6 : 0 San Gorzyce
2 Wrz 16:00
Płomień Morawsko 3 : 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
3 Wrz 15:00
Orzeł Przeworsk 4 : 1 Dąb Dobkowice
3 Wrz 15:00
Wisełka Siennów 0 : 4 Santos Piwoda
3 Wrz 16:00 Siennów
Round 6
Santos Piwoda 1 : 1 Start Lisie Jamy
9 Wrz 11:00
Gorliczanka Gorliczyna 6 : 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
9 Wrz 15:00
LKS Skołoszów 1 : 0 Płomień Morawsko
9 Wrz 16:00
Orkan Zapałów 1 : 7 Orzeł Przeworsk
9 Wrz 16:00
San Gorzyce 3 : 7 Czuwaj Przemyśl
9 Wrz 16:00
Start Pruchnik 3 : 1 Promyk Urzejowice
10 Wrz 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 0 : 2 Piast Tuczempy
10 Wrz 16:00
Dąb Dobkowice 3 : 1 Wisełka Siennów
10 Wrz 16:00 Dobkowice
Round 7
Piast Tuczempy 3 : 0 Santos Piwoda
16 Wrz 13:00
Start Lisie Jamy 0 : 3 Dąb Dobkowice
16 Wrz 16:00
Orzeł Przeworsk 2 : 1 Gorliczanka Gorliczyna
16 Wrz 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 : 2 LKS Skołoszów
16 Wrz 16:00 Wólka Pełkińska
Czuwaj Przemyśl 2 : 1 Biało-Czerwoni Kaszyce
17 Wrz 12:00
Płomień Morawsko 4 : 1 Start Pruchnik
17 Wrz 16:00
Promyk Urzejowice 1 : 0 San Gorzyce
17 Wrz 16:00
Wisełka Siennów 6 : 0 Orkan Zapałów
17 Wrz 16:00 Siennów
Round 8
Start Pruchnik 0 : 4 Wólczanka Wólka Pełkińska
23 Wrz 11:00
Orkan Zapałów 0 : 5 Start Lisie Jamy
23 Wrz 16:00
Santos Piwoda 1 : 3 Czuwaj Przemyśl
24 Wrz 11:00
Orzeł Przeworsk 5 : 0 Wisełka Siennów
24 Wrz 12:00
Gorliczanka Gorliczyna 2 : 0 LKS Skołoszów
24 Wrz 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 : 4 Promyk Urzejowice
24 Wrz 16:00
San Gorzyce 1 : 3 Płomień Morawsko
24 Wrz 16:00
Dąb Dobkowice 2 : 4 Piast Tuczempy
24 Wrz 16:00 Dobkowice
Round 9
Start Lisie Jamy 2 : 3 Orzeł Przeworsk
30 Wrz 15:00
LKS Skołoszów 5 : 0 Start Pruchnik
30 Wrz 16:00
Czuwaj Przemyśl 4 : 2 Dąb Dobkowice
30 Wrz 16:00
Promyk Urzejowice 5 : 2 Santos Piwoda
30 Wrz 16:00
Piast Tuczempy 3 : 1 Orkan Zapałów
30 Wrz 16:00
Płomień Morawsko 0 : 2 Biało-Czerwoni Kaszyce
1 Paź 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 5 : 0 San Gorzyce
1 Paź 15:00 Wólka Pełkińska
Wisełka Siennów 2 : 2 Gorliczanka Gorliczyna
1 Paź 16:00 Siennów
Round 10
Orkan Zapałów 1 : 4 Czuwaj Przemyśl
7 Paź 15:00
Orzeł Przeworsk 4 : 0 Piast Tuczempy
7 Paź 15:00
Santos Piwoda 5 : 1 Płomień Morawsko
7 Paź 15:00
Wisełka Siennów 3 : 4 Start Lisie Jamy
7 Paź 15:30 Siennów
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 : 6 Wólczanka Wólka Pełkińska
8 Paź 15:00
San Gorzyce 1 : 5 LKS Skołoszów
8 Paź 15:00
Gorliczanka Gorliczyna 1 : 0 Start Pruchnik
8 Paź 15:00
Dąb Dobkowice 6 : 0 Promyk Urzejowice
8 Paź 15:00 Dobkowice
Round 11
Płomień Morawsko 1 : 2 Dąb Dobkowice
14 Paź 14:00
Start Lisie Jamy 4 : 0 Gorliczanka Gorliczyna
14 Paź 15:00
Start Pruchnik 2 : 0 San Gorzyce
14 Paź 15:00
Czuwaj Przemyśl 1 : 1 Orzeł Przeworsk
14 Paź 15:00
Promyk Urzejowice 5 : 0 Orkan Zapałów
14 Paź 15:00
Piast Tuczempy 0 : 0 Wisełka Siennów
14 Paź 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 1 Santos Piwoda
14 Paź 15:00 Wólka Pełkińska
LKS Skołoszów 5 : 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
15 Paź 15:00
Round 12
Start Lisie Jamy 2 : 2 Piast Tuczempy
21 Paź 15:00
Orkan Zapałów 0 : 0 Płomień Morawsko
21 Paź 15:00
Orzeł Przeworsk 5 : 1 Promyk Urzejowice
21 Paź 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 0 : 3 Start Pruchnik
22 Paź 15:00
Santos Piwoda 0 : 5 LKS Skołoszów
22 Paź 15:00
Gorliczanka Gorliczyna 5 : 1 San Gorzyce
22 Paź 15:00
Dąb Dobkowice 2 : 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
22 Paź 15:00 Dobkowice
Wisełka Siennów 2 : 2 Czuwaj Przemyśl
22 Paź 15:00 Siennów
Round 13
Czuwaj Przemyśl 4 : 2 Start Lisie Jamy
28 Paź 15:00
San Gorzyce 1 : 7 Biało-Czerwoni Kaszyce
28 Paź 15:00
Piast Tuczempy 2 : 0 Gorliczanka Gorliczyna
28 Paź 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 : 0 Orkan Zapałów
28 Paź 15:00 Wólka Pełkińska
Start Pruchnik 0 : 0 Santos Piwoda
29 Paź 13:30
LKS Skołoszów 3 : 0 Dąb Dobkowice
29 Paź 14:00
Promyk Urzejowice 1 : 1 Wisełka Siennów
29 Paź 14:00
Płomień Morawsko 1 : 6 Orzeł Przeworsk
18 Lis 13:00
Round 14
Start Lisie Jamy 1 : 4 Promyk Urzejowice
4 Lis 14:00
Orkan Zapałów 1 : 6 LKS Skołoszów
4 Lis 14:00
Orzeł Przeworsk 2 : 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
4 Lis 14:00
Santos Piwoda 6 : 1 San Gorzyce
4 Lis 14:00
Gorliczanka Gorliczyna 3 : 3 Biało-Czerwoni Kaszyce
4 Lis 14:00
Piast Tuczempy 4 : 1 Czuwaj Przemyśl
5 Lis 11:30
Dąb Dobkowice 2 : 4 Start Pruchnik
5 Lis 14:00 Dobkowice
Wisełka Siennów 6 : 2 Płomień Morawsko
5 Lis 14:00 Siennów
Round 15
LKS Skołoszów 3 : 2 Orzeł Przeworsk
11 Lis 14:00
Płomień Morawsko 2 : 3 Start Lisie Jamy
11 Lis 14:00
Czuwaj Przemyśl 1 : 0 Gorliczanka Gorliczyna
11 Lis 14:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 3 : 1 Santos Piwoda
11 Lis 14:00
San Gorzyce 3 : 3 Dąb Dobkowice
11 Lis 14:00
Promyk Urzejowice 1 : 2 Piast Tuczempy
11 Lis 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 5 : 2 Wisełka Siennów
11 Lis 14:00 Wólka Pełkińska
Start Pruchnik 9 : 0 Orkan Zapałów
12 Lis 13:30
Round 16
Płomień Morawsko 0 : 3 Piast Tuczempy
16 Mar 14:00
LKS Skołoszów 5 : 0 Wisełka Siennów
16 Mar 14:30
San Gorzyce 4 : 0 Orkan Zapałów
16 Mar 15:00
Promyk Urzejowice 1 : 1 Czuwaj Przemyśl
16 Mar 15:00
Start Pruchnik 1 : 3 Orzeł Przeworsk
17 Mar 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 : 3 Start Lisie Jamy
17 Mar 14:00 Wólka Pełkińska
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 : 1 Dąb Dobkowice
17 Mar 14:30
Gorliczanka Gorliczyna 2 : 3 Santos Piwoda
17 Mar 15:30
Round 17
Czuwaj Przemyśl 3 : 2 Płomień Morawsko
23 Mar 13:30
Start Lisie Jamy 1 : 2 LKS Skołoszów
23 Mar 15:00
Orkan Zapałów 0 : 1 Biało-Czerwoni Kaszyce
23 Mar 15:00
Orzeł Przeworsk 11 : 0 San Gorzyce
23 Mar 15:00
Promyk Urzejowice 2 : 3 Gorliczanka Gorliczyna
23 Mar 15:00
Piast Tuczempy 3 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
23 Mar 15:00
Dąb Dobkowice 4 : 0 Santos Piwoda
23 Mar 15:00 Dobkowice
Wisełka Siennów 5 : 4 Start Pruchnik
24 Mar 15:00 Siennów
Round 18
Biało-Czerwoni Kaszyce 0 : 7 Orzeł Przeworsk
27 Mar 15:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 : 3 Czuwaj Przemyśl
30 Mar 10:00 Wólka Pełkińska
Start Pruchnik 1 : 1 Start Lisie Jamy
30 Mar 12:00
LKS Skołoszów 1 : 5 Piast Tuczempy
30 Mar 12:00
Płomień Morawsko 2 : 1 Promyk Urzejowice
30 Mar 12:00
San Gorzyce 1 : 3 Wisełka Siennów
30 Mar 12:00
Santos Piwoda 5 : 0 Orkan Zapałów
30 Mar 12:00
Gorliczanka Gorliczyna 4 : 5 Dąb Dobkowice
30 Mar 12:00
Round 19
Czuwaj Przemyśl 0 : 1 LKS Skołoszów
6 Kwi 13:30
Start Lisie Jamy 3 : 2 San Gorzyce
6 Kwi 16:00
Orkan Zapałów 1 : 4 Dąb Dobkowice
6 Kwi 16:00
Orzeł Przeworsk 4 : 0 Santos Piwoda
6 Kwi 16:00
Promyk Urzejowice 0 : 4 Wólczanka Wólka Pełkińska
6 Kwi 16:00
Piast Tuczempy 0 : 1 Start Pruchnik
6 Kwi 16:00
Wisełka Siennów 2 : 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
6 Kwi 16:00 Siennów
Płomień Morawsko 3 : 2 Gorliczanka Gorliczyna
7 Kwi 14:00
Round 20
Start Pruchnik 1 : 2 Czuwaj Przemyśl
13 Kwi 16:00
LKS Skołoszów 1 : 1 Promyk Urzejowice
13 Kwi 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 4 : 2 Start Lisie Jamy
13 Kwi 16:00
San Gorzyce 0 : 5 Piast Tuczempy
13 Kwi 16:00
Santos Piwoda 3 : 1 Wisełka Siennów
13 Kwi 16:00
Gorliczanka Gorliczyna 10 : 0 Orkan Zapałów
13 Kwi 16:00
Dąb Dobkowice 1 : 1 Orzeł Przeworsk
13 Kwi 16:00 Dobkowice
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 : 2 Płomień Morawsko
13 Kwi 16:00 Wólka Pełkińska
Round 21
Orzeł Przeworsk 10 : 0 Orkan Zapałów
20 Kwi 16:00
Promyk Urzejowice 1 : 3 Start Pruchnik
20 Kwi 16:00
Piast Tuczempy 2 : 2 Biało-Czerwoni Kaszyce
20 Kwi 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 : 2 Gorliczanka Gorliczyna
20 Kwi 16:00 Wólka Pełkińska
Czuwaj Przemyśl 5 : 1 San Gorzyce
20 Kwi 17:00
Płomień Morawsko 2 : 0 LKS Skołoszów
21 Kwi 15:00
Start Lisie Jamy 4 : 0 Santos Piwoda
21 Kwi 16:00
Wisełka Siennów 1 : 1 Dąb Dobkowice
21 Kwi 16:00 Siennów
Round 22
Start Pruchnik 1 : 0 Płomień Morawsko
27 Kwi 16:00
LKS Skołoszów 1 : 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
27 Kwi 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 : 2 Czuwaj Przemyśl
27 Kwi 16:00
Orkan Zapałów 1 : 2 Wisełka Siennów
27 Kwi 16:00
Santos Piwoda 1 : 0 Piast Tuczempy
27 Kwi 16:00
Gorliczanka Gorliczyna 0 : 3 Orzeł Przeworsk
27 Kwi 17:00
San Gorzyce 0 : 10 Promyk Urzejowice
28 Kwi 16:00
Dąb Dobkowice 3 : 4 Start Lisie Jamy
28 Kwi 16:00 Dobkowice
Round 23
Płomień Morawsko 2 : 1 San Gorzyce
1 Maj 12:00
Czuwaj Przemyśl 0 : 1 Santos Piwoda
1 Maj 16:30
Piast Tuczempy 5 : 1 Dąb Dobkowice
4 Maj 15:00
Start Lisie Jamy 6 : 1 Orkan Zapałów
4 Maj 17:00
LKS Skołoszów 2 : 1 Gorliczanka Gorliczyna
4 Maj 17:00
Wisełka Siennów 2 : 4 Orzeł Przeworsk
4 Maj 17:00 Siennów
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 : 0 Start Pruchnik
4 Maj 17:00 Wólka Pełkińska
Promyk Urzejowice 3 : 5 Biało-Czerwoni Kaszyce
5 Maj 14:00
Round 24
Start Pruchnik 2 : 4 LKS Skołoszów
11 Maj 14:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 : 5 Płomień Morawsko
11 Maj 16:00
Orkan Zapałów 0 : 5 Piast Tuczempy
11 Maj 17:00
Santos Piwoda 2 : 1 Promyk Urzejowice
11 Maj 17:00
Orzeł Przeworsk 2 : 3 Start Lisie Jamy
12 Maj 17:00
San Gorzyce 1 : 9 Wólczanka Wólka Pełkińska
12 Maj 17:00
Gorliczanka Gorliczyna 2 : 0 Wisełka Siennów
12 Maj 17:00
Dąb Dobkowice 2 : 4 Czuwaj Przemyśl
12 Maj 17:00 Dobkowice
Round 25
Płomień Morawsko 2 : 0 Santos Piwoda
18 Maj 15:00
Start Pruchnik 0 : 2 Gorliczanka Gorliczyna
18 Maj 16:00
Start Lisie Jamy 2 : 1 Wisełka Siennów
18 Maj 17:00
LKS Skołoszów 13 : 0 San Gorzyce
18 Maj 17:00
Czuwaj Przemyśl 7 : 0 Orkan Zapałów
18 Maj 17:00
Piast Tuczempy 1 : 11 Orzeł Przeworsk
18 Maj 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 2 Biało-Czerwoni Kaszyce
18 Maj 17:00 Wólka Pełkińska
Promyk Urzejowice 3 : 0 Dąb Dobkowice
19 Maj 16:00

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.