Round 1
Zdrój Horyniec 10 : 0 Rolnik Wólka Krowicka
12 Sie 17:30
Czarni Oleszyce 2 : 0 Juwenia Cieszanów
13 Sie 17:00 Oleszyce
Zryw Młodów 0 : 1 Gwiazda Wielkie Oczy
13 Sie 17:00 Młodów
Błękitni Futory 0 : 5 Pogoń-Sokół II Lubaczów
13 Sie 17:00 Futory
Unia Łukawiec 1 : 5 Roztocze Narol
13 Sie 17:00
Czerwoni Cewków 2 : 2 Zalew Stary Lubliniec
13 Sie 17:00
LKS Miękisz Nowy 8 : 2 Graniczni Krowica
13 Sie 17:00
Round 2
Juwenia Cieszanów 0 : 3 Czerwoni Cewków
15 Sie 17:00 Cieszanów
Błękitni Futory 3 : 2 Huragan Basznia Dolna
15 Sie 17:00 Futory
Zdrój Horyniec 3 : 1 Zryw Młodów
15 Sie 17:00
Rolnik Wólka Krowicka 0 : 5 LKS Miękisz Nowy
15 Sie 17:00
Zalew Stary Lubliniec 0 : 3 Pogoń-Sokół II Lubaczów
15 Sie 17:00
Graniczni Krowica 5 : 0 Unia Łukawiec
15 Sie 17:00
Roztocze Narol 3 : 2 Czarni Oleszyce
15 Sie 17:00
Round 3
Czarni Oleszyce 1 : 0 Graniczni Krowica
20 Sie 17:00 Oleszyce
Zdrój Horyniec 4 : 1 Gwiazda Wielkie Oczy
20 Sie 17:00
Unia Łukawiec 0 : 0 Rolnik Wólka Krowicka
20 Sie 17:00
Huragan Basznia Dolna 1 : 0 Zalew Stary Lubliniec
20 Sie 17:00
Czerwoni Cewków 1 : 0 Roztocze Narol
20 Sie 17:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów 6 : 2 Juwenia Cieszanów
20 Sie 17:00
LKS Miękisz Nowy 0 : 1 Zryw Młodów
20 Sie 17:30
Round 4
Gwiazda Wielkie Oczy 6 : 0 Błękitni Futory
26 Sie 17:00
Zdrój Horyniec 9 : 0 LKS Miękisz Nowy
27 Sie 11:00
Juwenia Cieszanów 1 : 1 Huragan Basznia Dolna
27 Sie 17:00 Cieszanów
Zryw Młodów 3 : 0 Unia Łukawiec
27 Sie 17:00 Młodów
Rolnik Wólka Krowicka 4 : 1 Czarni Oleszyce
27 Sie 17:00
Graniczni Krowica 3 : 4 Czerwoni Cewków
27 Sie 17:00
Roztocze Narol 1 : 1 Pogoń-Sokół II Lubaczów
27 Sie 17:00
Round 5
Czerwoni Cewków 4 : 3 Rolnik Wólka Krowicka
3 Wrz 11:00
Czarni Oleszyce 1 : 2 Zryw Młodów
3 Wrz 16:00 Oleszyce
Błękitni Futory 4 : 4 Zalew Stary Lubliniec
3 Wrz 16:00 Futory
Zdrój Horyniec 7 : 0 Unia Łukawiec
3 Wrz 16:00
Huragan Basznia Dolna 2 : 0 Roztocze Narol
3 Wrz 16:00
LKS Miękisz Nowy 2 : 0 Gwiazda Wielkie Oczy
3 Wrz 16:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów 5 : 1 Graniczni Krowica
3 Wrz 16:00
Round 6
Graniczni Krowica 2 : 1 Huragan Basznia Dolna
9 Wrz 15:00
Juwenia Cieszanów 2 : 1 Błękitni Futory
10 Wrz 16:00 Cieszanów
Zryw Młodów 2 : 2 Czerwoni Cewków
10 Wrz 16:00 Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy 6 : 1 Zalew Stary Lubliniec
10 Wrz 16:00
Rolnik Wólka Krowicka 1 : 7 Pogoń-Sokół II Lubaczów
10 Wrz 16:00
LKS Miękisz Nowy 5 : 1 Unia Łukawiec
10 Wrz 16:00
Czarni Oleszyce 0 : 6 Zdrój Horyniec
13 Wrz 17:30 Oleszyce
Round 7
Czarni Oleszyce 1 : 8 LKS Miękisz Nowy
17 Wrz 16:00 Oleszyce
Błękitni Futory 3 : 2 Roztocze Narol
17 Wrz 16:00 Futory
Unia Łukawiec 3 : 4 Gwiazda Wielkie Oczy
17 Wrz 16:00
Huragan Basznia Dolna 5 : 2 Rolnik Wólka Krowicka
17 Wrz 16:00
Zalew Stary Lubliniec 2 : 1 Juwenia Cieszanów
17 Wrz 16:00
Czerwoni Cewków 0 : 2 Zdrój Horyniec
17 Wrz 16:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów 11 : 0 Zryw Młodów
17 Wrz 16:00
Round 8
Roztocze Narol 3 : 1 Zalew Stary Lubliniec
24 Wrz 13:00
Zryw Młodów 4 : 3 Huragan Basznia Dolna
24 Wrz 16:00 Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy 6 : 0 Juwenia Cieszanów
24 Wrz 16:00
Unia Łukawiec 1 : 3 Czarni Oleszyce
24 Wrz 16:00
Graniczni Krowica 1 : 3 Błękitni Futory
24 Wrz 16:00
LKS Miękisz Nowy 5 : 0 Czerwoni Cewków
24 Wrz 16:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów 4 : 0 Zdrój Horyniec
24 Wrz 16:00
Round 9
Huragan Basznia Dolna 2 : 4 Zdrój Horyniec
30 Wrz 10:00
Czerwoni Cewków 5 : 0 Unia Łukawiec
30 Wrz 15:30
Juwenia Cieszanów 0 : 3 Roztocze Narol
1 Paź 15:00 Cieszanów
Czarni Oleszyce 1 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
1 Paź 15:00 Oleszyce
Błękitni Futory 1 : 3 Rolnik Wólka Krowicka
1 Paź 15:00 Futory
Zalew Stary Lubliniec 2 : 1 Graniczni Krowica
1 Paź 15:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów 1 : 2 LKS Miękisz Nowy
1 Paź 15:00
Round 10
Rolnik Wólka Krowicka 4 : 2 Zalew Stary Lubliniec
7 Paź 15:00
Czarni Oleszyce 0 : 3 walkover Czerwoni Cewków
8 Paź 15:00 Oleszyce
Zryw Młodów 3 : 0 walkover Błękitni Futory
8 Paź 15:00 Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy 4 : 1 Roztocze Narol
8 Paź 15:00
Unia Łukawiec 0 : 7 Pogoń-Sokół II Lubaczów
8 Paź 15:00
Graniczni Krowica 4 : 0 Juwenia Cieszanów
8 Paź 15:00
LKS Miękisz Nowy 2 : 2 Huragan Basznia Dolna
8 Paź 15:00
Round 11
Juwenia Cieszanów 1 : 2 Rolnik Wólka Krowicka
15 Paź 15:00 Cieszanów
Błękitni Futory 0 : 6 Zdrój Horyniec
15 Paź 15:00 Futory
Huragan Basznia Dolna 10 : 1 Unia Łukawiec
15 Paź 15:00
Zalew Stary Lubliniec 1 : 1 Zryw Młodów
15 Paź 15:00
Czerwoni Cewków 1 : 4 Gwiazda Wielkie Oczy
15 Paź 15:00
Roztocze Narol 3 : 2 Graniczni Krowica
15 Paź 15:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów 11 : 1 Czarni Oleszyce
15 Paź 15:00
Round 12
Czarni Oleszyce 1 : 7 Huragan Basznia Dolna
22 Paź 15:00 Oleszyce
Zryw Młodów 5 : 1 Juwenia Cieszanów
22 Paź 15:00 Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy 2 : 1 Graniczni Krowica
22 Paź 15:00
Rolnik Wólka Krowicka 3 : 2 Roztocze Narol
22 Paź 15:00
Zalew Stary Lubliniec 1 : 3 Zdrój Horyniec
22 Paź 15:00
Czerwoni Cewków 1 : 7 Pogoń-Sokół II Lubaczów
22 Paź 15:00
LKS Miękisz Nowy 4 : 5 Błękitni Futory
22 Paź 15:00
Round 13
Juwenia Cieszanów 0 : 7 Zdrój Horyniec
29 Paź 14:00 Cieszanów
Błękitni Futory 7 : 0 Unia Łukawiec
29 Paź 14:00 Futory
Huragan Basznia Dolna 5 : 0 Czerwoni Cewków
29 Paź 14:00
Zalew Stary Lubliniec 0 : 5 LKS Miękisz Nowy
29 Paź 14:00
Graniczni Krowica 2 : 1 Rolnik Wólka Krowicka
29 Paź 14:00
Roztocze Narol 1 : 2 Zryw Młodów
29 Paź 14:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów 7 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
19 Lis 14:00
Round 14
Czarni Oleszyce 1 : 4 Błękitni Futory
5 Lis 14:00 Oleszyce
Zryw Młodów 6 : 1 Graniczni Krowica
5 Lis 14:00 Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy 3 : 1 Rolnik Wólka Krowicka
5 Lis 14:00
Unia Łukawiec 2 : 3 Zalew Stary Lubliniec
5 Lis 14:00
Roztocze Narol 0 : 8 Zdrój Horyniec
5 Lis 14:00
LKS Miękisz Nowy 6 : 0 Juwenia Cieszanów
5 Lis 14:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów 1 : 1 Huragan Basznia Dolna
5 Lis 14:00
Round 15
Juwenia Cieszanów 0 : 1 Unia Łukawiec
11 Lis 11:00 Cieszanów
Rolnik Wólka Krowicka 4 : 3 Zryw Młodów
11 Lis 11:00
Huragan Basznia Dolna 3 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
11 Lis 11:00
Zalew Stary Lubliniec 2 : 2 Czarni Oleszyce
11 Lis 11:00
Graniczni Krowica 0 : 7 Zdrój Horyniec
11 Lis 11:00
Błękitni Futory 3 : 0 Czerwoni Cewków
11 Lis 13:00 Futory
Roztocze Narol 0 : 2 LKS Miękisz Nowy
11 Lis 13:00
Round 16
Pogoń-Sokół II Lubaczów 9 : 0 Błękitni Futory
17 Mar 12:00
Roztocze Narol 10 : 0 Unia Łukawiec
17 Mar 13:00
Juwenia Cieszanów 4 : 0 Czarni Oleszyce
17 Mar 15:00 Cieszanów
Gwiazda Wielkie Oczy 1 : 3 Zryw Młodów
17 Mar 15:00
Rolnik Wólka Krowicka 1 : 6 Zdrój Horyniec
17 Mar 15:00
Zalew Stary Lubliniec 3 : 3 Czerwoni Cewków
17 Mar 15:00
Graniczni Krowica 2 : 2 LKS Miękisz Nowy
17 Mar 15:00
Round 17
Czarni Oleszyce 1 : 4 Roztocze Narol
23 Mar 14:00 Oleszyce
Zryw Młodów 0 : 2 Zdrój Horyniec
24 Mar 15:00 Młodów
Unia Łukawiec 0 : 5 Graniczni Krowica
24 Mar 15:00
Huragan Basznia Dolna 2 : 1 Błękitni Futory
24 Mar 15:00
Czerwoni Cewków 1 : 0 Juwenia Cieszanów
24 Mar 15:00
LKS Miękisz Nowy 1 : 2 Rolnik Wólka Krowicka
24 Mar 15:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów 7 : 1 Zalew Stary Lubliniec
24 Mar 15:00
Round 18
Juwenia Cieszanów 0 : 6 Pogoń-Sokół II Lubaczów
30 Mar 12:00 Cieszanów
Zryw Młodów 2 : 2 LKS Miękisz Nowy
30 Mar 12:00 Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy 0 : 6 Zdrój Horyniec
30 Mar 12:00
Rolnik Wólka Krowicka 8 : 0 Unia Łukawiec
30 Mar 12:00
Zalew Stary Lubliniec 2 : 3 Huragan Basznia Dolna
30 Mar 12:00
Graniczni Krowica 4 : 2 Czarni Oleszyce
30 Mar 12:00
Roztocze Narol 1 : 2 Czerwoni Cewków
30 Mar 13:00
Round 19
Huragan Basznia Dolna 4 : 0 Juwenia Cieszanów
6 Kwi 16:00
Czarni Oleszyce 3 : 3 Rolnik Wólka Krowicka
7 Kwi 16:00 Oleszyce
Błękitni Futory 4 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
7 Kwi 16:00 Futory
Unia Łukawiec 1 : 5 Zryw Młodów
7 Kwi 16:00
Czerwoni Cewków 2 : 1 Graniczni Krowica
7 Kwi 16:00
LKS Miękisz Nowy 0 : 3 Zdrój Horyniec
7 Kwi 16:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów 7 : 0 Roztocze Narol
7 Kwi 16:00
Round 20
Roztocze Narol - : - Huragan Basznia Dolna
14 Kwi 13:00
Zryw Młodów - : - Czarni Oleszyce
14 Kwi 16:00 Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy - : - LKS Miękisz Nowy
14 Kwi 16:00
Unia Łukawiec - : - Zdrój Horyniec
14 Kwi 16:00
Rolnik Wólka Krowicka - : - Czerwoni Cewków
14 Kwi 16:00
Zalew Stary Lubliniec - : - Błękitni Futory
14 Kwi 16:00
Graniczni Krowica - : - Pogoń-Sokół II Lubaczów
14 Kwi 16:00
Round 21
Błękitni Futory - : - Juwenia Cieszanów
21 Kwi 16:00 Futory
Zdrój Horyniec - : - Czarni Oleszyce
21 Kwi 16:00
Unia Łukawiec - : - LKS Miękisz Nowy
21 Kwi 16:00
Huragan Basznia Dolna - : - Graniczni Krowica
21 Kwi 16:00
Zalew Stary Lubliniec - : - Gwiazda Wielkie Oczy
21 Kwi 16:00
Czerwoni Cewków - : - Zryw Młodów
21 Kwi 16:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów - : - Rolnik Wólka Krowicka
21 Kwi 16:00
Round 22
Juwenia Cieszanów - : - Zalew Stary Lubliniec
28 Kwi 16:00 Cieszanów
Zryw Młodów - : - Pogoń-Sokół II Lubaczów
28 Kwi 16:00 Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy - : - Unia Łukawiec
28 Kwi 16:00
Zdrój Horyniec - : - Czerwoni Cewków
28 Kwi 16:00
Rolnik Wólka Krowicka - : - Huragan Basznia Dolna
28 Kwi 16:00
Roztocze Narol - : - Błękitni Futory
28 Kwi 16:00
LKS Miękisz Nowy - : - Czarni Oleszyce
28 Kwi 16:00
Round 23
Juwenia Cieszanów - : - Gwiazda Wielkie Oczy
1 Maj 14:00 Cieszanów
Czarni Oleszyce - : - Unia Łukawiec
1 Maj 14:00 Oleszyce
Błękitni Futory - : - Graniczni Krowica
1 Maj 14:00 Futory
Zdrój Horyniec - : - Pogoń-Sokół II Lubaczów
1 Maj 14:00
Huragan Basznia Dolna - : - Zryw Młodów
1 Maj 14:00
Zalew Stary Lubliniec - : - Roztocze Narol
1 Maj 14:00
Czerwoni Cewków - : - LKS Miękisz Nowy
1 Maj 14:00
Round 24
Gwiazda Wielkie Oczy - : - Czarni Oleszyce
5 Maj 17:00
Zdrój Horyniec - : - Huragan Basznia Dolna
5 Maj 17:00
Unia Łukawiec - : - Czerwoni Cewków
5 Maj 17:00
Rolnik Wólka Krowicka - : - Błękitni Futory
5 Maj 17:00
Graniczni Krowica - : - Zalew Stary Lubliniec
5 Maj 17:00
Roztocze Narol - : - Juwenia Cieszanów
5 Maj 17:00
LKS Miękisz Nowy - : - Pogoń-Sokół II Lubaczów
5 Maj 17:00
Round 25
Juwenia Cieszanów - : - Graniczni Krowica
12 Maj 17:00 Cieszanów
Błękitni Futory - : - Zryw Młodów
12 Maj 17:00 Futory
Huragan Basznia Dolna - : - LKS Miękisz Nowy
12 Maj 17:00
Zalew Stary Lubliniec - : - Rolnik Wólka Krowicka
12 Maj 17:00
Czerwoni Cewków - : - Czarni Oleszyce
12 Maj 17:00
Roztocze Narol - : - Gwiazda Wielkie Oczy
12 Maj 17:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów - : - Unia Łukawiec
12 Maj 17:00
Round 26
Czarni Oleszyce - : - Pogoń-Sokół II Lubaczów
19 Maj 17:00 Oleszyce
Zryw Młodów - : - Zalew Stary Lubliniec
19 Maj 17:00 Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy - : - Czerwoni Cewków
19 Maj 17:00
Zdrój Horyniec - : - Błękitni Futory
19 Maj 17:00
Unia Łukawiec - : - Huragan Basznia Dolna
19 Maj 17:00
Rolnik Wólka Krowicka - : - Juwenia Cieszanów
19 Maj 17:00
Graniczni Krowica - : - Roztocze Narol
19 Maj 17:00
Round 27
Juwenia Cieszanów - : - Zryw Młodów
26 Maj 17:00 Cieszanów
Błękitni Futory - : - LKS Miękisz Nowy
26 Maj 17:00 Futory
Zdrój Horyniec - : - Zalew Stary Lubliniec
26 Maj 17:00
Huragan Basznia Dolna - : - Czarni Oleszyce
26 Maj 17:00
Graniczni Krowica - : - Gwiazda Wielkie Oczy
26 Maj 17:00
Roztocze Narol - : - Rolnik Wólka Krowicka
26 Maj 17:00
Pogoń-Sokół II Lubaczów - : - Czerwoni Cewków
26 Maj 17:00
Round 28
Zryw Młodów - : - Roztocze Narol
2 Cze 17:00 Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy - : - Pogoń-Sokół II Lubaczów
2 Cze 17:00
Zdrój Horyniec - : - Juwenia Cieszanów
2 Cze 17:00
Unia Łukawiec - : - Błękitni Futory
2 Cze 17:00
Rolnik Wólka Krowicka - : - Graniczni Krowica
2 Cze 17:00
Czerwoni Cewków - : - Huragan Basznia Dolna
2 Cze 17:00
LKS Miękisz Nowy - : - Zalew Stary Lubliniec
2 Cze 17:00
Round 29
Juwenia Cieszanów - : - LKS Miękisz Nowy
9 Cze 17:00 Cieszanów
Błękitni Futory - : - Czarni Oleszyce
9 Cze 17:00 Futory
Zdrój Horyniec - : - Roztocze Narol
9 Cze 17:00
Rolnik Wólka Krowicka - : - Gwiazda Wielkie Oczy
9 Cze 17:00

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje

       

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.