Round 1
Orkan Zapałów 0 : 3 Gwiazda Wielkie Oczy
20 Sie 22:10
Błękitni Futory 5 : 0 Juwenia Cieszanów
21 Sie 22:10
Rolnik Wólka Krowicka 1 : 1 Zryw Młodów
21 Sie 22:10
Victoria Stary Dzików 0 : 0 Czerwoni Cewków
21 Sie 22:10
Huragan Basznia Dolna 2 : 1 Czarni Oleszyce
21 Sie 22:10
Roztocze Narol 2 : 0 Graniczni Krowica
21 Sie 22:10
LKS Korzenica 1 : 5 Zalew Stary Lubliniec
21 Sie 22:10
Round 2
Victoria Stary Dzików 1 : 0 Błękitni Futory
27 Sie 22:11
Czarni Oleszyce 0 : 3 walkover Orkan Zapałów
27 Sie 22:11
Juwenia Cieszanów 3 : 0 walkover Rolnik Wólka Krowicka
28 Sie 22:11 Cieszanów
Zryw Młodów 1 : 2 Huragan Basznia Dolna
28 Sie 22:11
Gwiazda Wielkie Oczy 0 : 2 Roztocze Narol
28 Sie 22:11
Graniczni Krowica 4 : 3 LKS Korzenica
28 Sie 22:11
Czerwoni Cewków 1 : 2 Zalew Stary Lubliniec
28 Sie 22:11
Round 3
Orkan Zapałów 5 : 1 Zryw Młodów
3 Wrz 22:12
Błękitni Futory 2 : 1 Czerwoni Cewków
4 Wrz 22:12
Rolnik Wólka Krowicka 1 : 1 Victoria Stary Dzików
4 Wrz 22:12
Huragan Basznia Dolna 1 : 2 Juwenia Cieszanów
4 Wrz 22:12
Zalew Stary Lubliniec 0 : 1 Graniczni Krowica
4 Wrz 22:12
Roztocze Narol 6 : 1 Czarni Oleszyce
4 Wrz 22:12
LKS Korzenica 5 : 3 Gwiazda Wielkie Oczy
4 Wrz 22:12
Round 4
Victoria Stary Dzików 1 : 3 Huragan Basznia Dolna
10 Wrz 22:13
Juwenia Cieszanów 1 : 0 Orkan Zapałów
11 Wrz 22:13 Cieszanów
Zryw Młodów 3 : 1 Roztocze Narol
11 Wrz 22:13
Gwiazda Wielkie Oczy 1 : 0 Zalew Stary Lubliniec
11 Wrz 22:13
Błękitni Futory 1 : 0 Rolnik Wólka Krowicka
11 Wrz 22:13
Czerwoni Cewków 2 : 1 Graniczni Krowica
11 Wrz 22:13
Czarni Oleszyce 0 : 0 LKS Korzenica
11 Wrz 22:13
Round 5
Graniczni Krowica 1 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
17 Wrz 22:15
Orkan Zapałów 6 : 1 Victoria Stary Dzików
17 Wrz 22:15
LKS Korzenica 3 : 3 Zryw Młodów
17 Wrz 22:15
Rolnik Wólka Krowicka 3 : 3 Czerwoni Cewków
18 Wrz 22:15
Huragan Basznia Dolna 4 : 3 Błękitni Futory
18 Wrz 22:15
Zalew Stary Lubliniec 4 : 2 Czarni Oleszyce
18 Wrz 22:15
Roztocze Narol 2 : 3 Juwenia Cieszanów
18 Wrz 22:15
Round 6
Juwenia Cieszanów 1 : 0 LKS Korzenica
25 Wrz 22:16 Cieszanów
Zryw Młodów 1 : 2 Zalew Stary Lubliniec
25 Wrz 22:16
Błękitni Futory 0 : 3 Orkan Zapałów
25 Wrz 22:16
Rolnik Wólka Krowicka 3 : 2 Huragan Basznia Dolna
25 Wrz 22:16
Victoria Stary Dzików 5 : 2 Roztocze Narol
25 Wrz 22:16
Czerwoni Cewków 1 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
25 Wrz 22:16
Czarni Oleszyce 2 : 2 Graniczni Krowica
25 Wrz 22:16
Round 7
Orkan Zapałów 4 : 0 Rolnik Wólka Krowicka
1 Paź 22:17
Gwiazda Wielkie Oczy 1 : 4 Czarni Oleszyce
2 Paź 22:17
Huragan Basznia Dolna 0 : 2 Czerwoni Cewków
2 Paź 22:17
Zalew Stary Lubliniec 1 : 1 Juwenia Cieszanów
2 Paź 22:17
Graniczni Krowica 1 : 2 Zryw Młodów
2 Paź 22:17
Roztocze Narol 4 : 5 Błękitni Futory
2 Paź 22:17
LKS Korzenica 4 : 3 Victoria Stary Dzików
2 Paź 22:17
Round 8
Czerwoni Cewków 2 : 2 Czarni Oleszyce
8 Paź 22:21
Juwenia Cieszanów 4 : 5 Graniczni Krowica
9 Paź 22:19 Cieszanów
Zryw Młodów 2 : 0 Gwiazda Wielkie Oczy
9 Paź 22:19
Błękitni Futory 2 : 2 LKS Korzenica
9 Paź 22:19
Rolnik Wólka Krowicka 1 : 6 Roztocze Narol
9 Paź 22:19
Victoria Stary Dzików 2 : 2 Zalew Stary Lubliniec
9 Paź 22:19
Huragan Basznia Dolna 0 : 4 Orkan Zapałów
9 Paź 22:19
Round 9
Orkan Zapałów 0 : 0 Czerwoni Cewków
15 Paź 22:20
Gwiazda Wielkie Oczy 1 : 2 Juwenia Cieszanów
16 Paź 22:20
Zalew Stary Lubliniec 3 : 2 Błękitni Futory
16 Paź 22:20
Graniczni Krowica 1 : 2 Victoria Stary Dzików
16 Paź 22:20
Roztocze Narol 2 : 2 Huragan Basznia Dolna
16 Paź 22:20
LKS Korzenica 3 : 2 Rolnik Wólka Krowicka
16 Paź 22:20
Czarni Oleszyce 1 : 4 Zryw Młodów
16 Paź 22:20
Round 10
Orkan Zapałów 2 : 0 Roztocze Narol
22 Paź 22:21
Juwenia Cieszanów 0 : 1 Czarni Oleszyce
23 Paź 22:21 Cieszanów
Błękitni Futory 4 : 4 Graniczni Krowica
23 Paź 22:21
Rolnik Wólka Krowicka 2 : 3 Zalew Stary Lubliniec
23 Paź 22:21
Victoria Stary Dzików 4 : 0 Gwiazda Wielkie Oczy
23 Paź 22:21
Huragan Basznia Dolna 8 : 3 LKS Korzenica
23 Paź 22:21
Czerwoni Cewków 1 : 1 Zryw Młodów
23 Paź 22:21
Round 11
Gwiazda Wielkie Oczy 1 : 3 Błękitni Futory
29 Paź 22:23
Zryw Młodów 3 : 0 Juwenia Cieszanów
30 Paź 22:23
Zalew Stary Lubliniec 0 : 3 Huragan Basznia Dolna
30 Paź 22:23
Graniczni Krowica 4 : 2 Rolnik Wólka Krowicka
30 Paź 22:23
Roztocze Narol 0 : 3 Czerwoni Cewków
30 Paź 22:23
LKS Korzenica 2 : 5 Orkan Zapałów
30 Paź 22:23
Czarni Oleszyce 2 : 2 Victoria Stary Dzików
30 Paź 22:23
Round 12
Orkan Zapałów 2 : 2 Zalew Stary Lubliniec
5 Lis 22:24
Błękitni Futory 3 : 3 Czarni Oleszyce
6 Lis 22:24
Rolnik Wólka Krowicka 4 : 1 Gwiazda Wielkie Oczy
6 Lis 22:24
Victoria Stary Dzików 3 : 5 Zryw Młodów
6 Lis 22:24
Huragan Basznia Dolna 6 : 1 Graniczni Krowica
6 Lis 22:24
Czerwoni Cewków 1 : 2 Juwenia Cieszanów
6 Lis 22:24
Roztocze Narol 4 : 3 LKS Korzenica
6 Lis 22:24
Round 13
Gwiazda Wielkie Oczy 0 : 4 Huragan Basznia Dolna
11 Lis 22:25
Juwenia Cieszanów 0 : 0 Victoria Stary Dzików
12 Lis 22:25 Cieszanów
Zryw Młodów 5 : 4 Błękitni Futory
12 Lis 22:25
Zalew Stary Lubliniec 1 : 2 Roztocze Narol
12 Lis 22:25
Graniczni Krowica 3 : 5 Orkan Zapałów
12 Lis 22:25
Czarni Oleszyce 5 : 3 Rolnik Wólka Krowicka
12 Lis 22:25
LKS Korzenica 3 : 2 Czerwoni Cewków
13 Lis 22:25

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje

       

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.