Round 23
Głogovia Głogów Małopolski 1 : 0 Cosmos Nowotaniec
13 Kwi 17:00 Głogów Małopolski
SPEC Stal Łańcut 3 : 0 Izolator Boguchwała
13 Kwi 17:00 Łańcut
Ekoball Stal Sanok 1 : 0 Igloopol Dębica
13 Kwi 17:00 Sanok
Wisłok Wiśniowa 1 : 1 Legion Pilzno
13 Kwi 17:00 Wiśniowa
Korona Rzeszów 0 : 6 Stal II Rzeszów
13 Kwi 17:00 Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 : 1 Błękitni Ropczyce
13 Kwi 17:00 Kolbuszowa Dolna
Resovia II 1 : 1 Polonia Przemyśl
13 Kwi 17:00 Rzeszów
Round 24
Stal II Rzeszów 1 : 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
20 Kwi 12:00 Rzeszów
Igloopol Dębica 1 : 2 Wisłok Wiśniowa
20 Kwi 13:00 Dębica
Izolator Boguchwała 0 : 2 Ekoball Stal Sanok
20 Kwi 15:00 Boguchwała
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 : 0 Lechia Sędziszów Małopolski
20 Kwi 16:00
Cosmos Nowotaniec 3 : 3 SPEC Stal Łańcut
20 Kwi 16:00 Nowotaniec
Sokół Kamień 3 : 1 Głogovia Głogów Małopolski
20 Kwi 16:30 Nowy Kamień
Błękitni Ropczyce 4 : 1 Resovia II
20 Kwi 17:00 Ropczyce
Legion Pilzno 3 : 1 Korona Rzeszów
20 Kwi 17:00 Pilzno
Polonia Przemyśl 0 : 1 JKS Jarosław
1 Maj 15:00 Przemyśl
Round 25
Resovia II 0 : 0 Stal II Rzeszów
24 Kwi 11:00 Rzeszów
Wisłok Wiśniowa 2 : 1 Izolator Boguchwała
24 Kwi 16:00 Wiśniowa
Lechia Sędziszów Małopolski 0 : 3 JKS Jarosław
24 Kwi 17:00 Sędziszów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski 1 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
24 Kwi 17:00 Głogów Małopolski
Ekoball Stal Sanok 1 : 0 Cosmos Nowotaniec
24 Kwi 17:00 Sanok
Korona Rzeszów 1 : 4 Igloopol Dębica
24 Kwi 17:30 Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 : 0 Legion Pilzno
24 Kwi 17:30 Kolbuszowa Dolna
SPEC Stal Łańcut 5 : 1 Sokół Kamień
24 Kwi 18:00 Łańcut
Błękitni Ropczyce 3 : 1 Polonia Przemyśl
15 Maj 17:30 Ropczyce
Round 26
Pogoń-Sokół Lubaczów 4 : 1 SPEC Stal Łańcut
27 Kwi 17:00
Cosmos Nowotaniec 2 : 0 Wisłok Wiśniowa
27 Kwi 17:00 Nowotaniec
Sokół Kamień 1 : 3 Ekoball Stal Sanok
27 Kwi 17:00 Nowy Kamień
JKS Jarosław 2 : 3 Głogovia Głogów Małopolski
27 Kwi 17:00 Jarosław
Stal II Rzeszów 6 : 1 Błękitni Ropczyce
27 Kwi 17:00 Rzeszów
Legion Pilzno 3 : 0 Resovia II
27 Kwi 17:00 Pilzno
Igloopol Dębica 1 : 0 Sokół Kolbuszowa Dolna
27 Kwi 17:00 Dębica
Izolator Boguchwała 7 : 0 Korona Rzeszów
27 Kwi 17:00 Boguchwała
Polonia Przemyśl 0 : 1 Lechia Sędziszów Małopolski
27 Kwi 17:00 Przemyśl
Round 27
Korona Rzeszów 2 : 5 Cosmos Nowotaniec
4 Maj 11:00 Rzeszów
Wisłok Wiśniowa 0 : 2 Sokół Kamień
4 Maj 16:00 Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski 4 : 1 Lechia Sędziszów Małopolski
4 Maj 17:00 Głogów Małopolski
SPEC Stal Łańcut 1 : 1 JKS Jarosław
4 Maj 17:00 Łańcut
Ekoball Stal Sanok 0 : 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
4 Maj 17:00 Sanok
Stal II Rzeszów 2 : 0 Polonia Przemyśl
5 Maj 11:00 Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 : 0 Izolator Boguchwała
5 Maj 13:00 Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce 6 : 2 Legion Pilzno
5 Maj 17:30 Ropczyce
Resovia II 1 : 1 Igloopol Dębica
8 Maj 16:00 Rzeszów
Round 28
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 : 1 Wisłok Wiśniowa
11 Maj 17:00
Cosmos Nowotaniec 0 : 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
11 Maj 17:00 Nowotaniec
JKS Jarosław 1 : 2 Ekoball Stal Sanok
11 Maj 17:00 Jarosław
Lechia Sędziszów Małopolski 1 : 4 SPEC Stal Łańcut
11 Maj 17:00 Sędziszów Małopolski
Legion Pilzno 2 : 1 Stal II Rzeszów
11 Maj 17:00 Pilzno
Igloopol Dębica 0 : 0 Błękitni Ropczyce
11 Maj 17:00 Dębica
Izolator Boguchwała 2 : 1 Resovia II
11 Maj 17:00 Boguchwała
Polonia Przemyśl 0 : 1 Głogovia Głogów Małopolski
11 Maj 17:00 Przemyśl
Sokół Kamień 4 : 3 Korona Rzeszów
12 Maj 17:00 Nowy Kamień
Round 29
SPEC Stal Łańcut 1 : 0 Głogovia Głogów Małopolski
17 Maj 19:00 Łańcut
Ekoball Stal Sanok 3 : 2 Lechia Sędziszów Małopolski
18 Maj 17:00 Sanok
Wisłok Wiśniowa 1 : 0 JKS Jarosław
18 Maj 17:00 Wiśniowa
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 : 2 Sokół Kamień
18 Maj 17:00 Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce 0 : 4 Izolator Boguchwała
18 Maj 17:00 Ropczyce
Legion Pilzno 2 : 2 Polonia Przemyśl
18 Maj 17:00 Pilzno
Korona Rzeszów 0 : 7 Pogoń-Sokół Lubaczów
18 Maj 17:30 Rzeszów
Stal II Rzeszów 0 : 2 Igloopol Dębica
19 Maj 11:00 Rzeszów
Resovia II 1 : 2 Cosmos Nowotaniec
19 Maj 17:30 Rzeszów
Round 30
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 : 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
25 Maj 17:00
Cosmos Nowotaniec 4 : 3 Błękitni Ropczyce
25 Maj 17:00 Nowotaniec
Sokół Kamień 1 : 2 Resovia II
25 Maj 17:00 Nowy Kamień
JKS Jarosław 2 : 0 Korona Rzeszów
25 Maj 17:00 Jarosław
Lechia Sędziszów Małopolski 1 : 4 Wisłok Wiśniowa
25 Maj 17:00 Sędziszów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski 2 : 3 Ekoball Stal Sanok
25 Maj 17:00 Głogów Małopolski
Igloopol Dębica 1 : 1 Legion Pilzno
25 Maj 17:00 Dębica
Izolator Boguchwała 1 : 0 Stal II Rzeszów
25 Maj 17:00 Boguchwała
Polonia Przemyśl 1 : 2 SPEC Stal Łańcut
25 Maj 17:00 Przemyśl
Round 31
Stal II Rzeszów 2 : 3 Cosmos Nowotaniec
29 Maj 16:00 Rzeszów
Resovia II 1 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
29 Maj 16:30 Rzeszów
Błękitni Ropczyce 2 : 0 Sokół Kamień
29 Maj 17:00 Ropczyce
Igloopol Dębica 5 : 0 Polonia Przemyśl
29 Maj 17:00 Dębica
Wisłok Wiśniowa 0 : 1 Głogovia Głogów Małopolski
29 Maj 17:30 Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok 0 : 5 SPEC Stal Łańcut
29 Maj 18:00 Sanok
Korona Rzeszów 4 : 3 Lechia Sędziszów Małopolski
29 Maj 18:00 Rzeszów
Legion Pilzno 1 : 0 Izolator Boguchwała
29 Maj 18:00 Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 : 1 JKS Jarosław
4 Cze 18:00 Kolbuszowa Dolna
Round 32
Polonia Przemyśl 3 : 2 Ekoball Stal Sanok
1 Cze 11:00 Przemyśl
Cosmos Nowotaniec 3 : 2 Legion Pilzno
1 Cze 15:00 Nowotaniec
JKS Jarosław 3 : 0 Resovia II
1 Cze 16:00 Jarosław
Lechia Sędziszów Małopolski 1 : 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
1 Cze 17:00 Sędziszów Małopolski
SPEC Stal Łańcut 1 : 0 Wisłok Wiśniowa
1 Cze 18:00 Łańcut
Sokół Kamień 2 : 3 Stal II Rzeszów
2 Cze 17:00 Nowy Kamień
Głogovia Głogów Małopolski 2 : 0 Korona Rzeszów
2 Cze 17:00 Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała 2 : 0 Igloopol Dębica
2 Cze 17:00 Boguchwała
Pogoń-Sokół Lubaczów 7 : 1 Błękitni Ropczyce
2 Cze 17:30
Round 33
Wisłok Wiśniowa 2 : 2 Ekoball Stal Sanok
8 Cze 17:00 Wiśniowa
Korona Rzeszów 0 : 6 SPEC Stal Łańcut
8 Cze 17:00 Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 : 1 Głogovia Głogów Małopolski
8 Cze 17:00 Kolbuszowa Dolna
Resovia II 3 : 0 Lechia Sędziszów Małopolski
8 Cze 17:00 Rzeszów
Błękitni Ropczyce 5 : 1 JKS Jarosław
8 Cze 17:00 Ropczyce
Legion Pilzno 2 : 3 Sokół Kamień
8 Cze 17:00 Pilzno
Igloopol Dębica 2 : 2 Cosmos Nowotaniec
8 Cze 17:00 Dębica
Izolator Boguchwała 1 : 0 Polonia Przemyśl
8 Cze 17:00 Boguchwała
Stal II Rzeszów 1 : 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
9 Cze 11:30 Rzeszów
Round 34
Sokół Kamień 2 : 3 Igloopol Dębica
14 Cze 18:00 Nowy Kamień
Ekoball Stal Sanok 7 : 0 Korona Rzeszów
14 Cze 18:00 Sanok
Pogoń-Sokół Lubaczów 6 : 1 Legion Pilzno
15 Cze 17:00
Cosmos Nowotaniec 3 : 1 Izolator Boguchwała
15 Cze 17:00 Nowotaniec
JKS Jarosław 2 : 1 Stal II Rzeszów
15 Cze 17:00 Jarosław
Lechia Sędziszów Małopolski 0 : 3 Błękitni Ropczyce
15 Cze 17:00 Sędziszów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski 3 : 1 Resovia II
15 Cze 17:00 Głogów Małopolski
SPEC Stal Łańcut 1 : 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
15 Cze 17:00 Łańcut
Polonia Przemyśl 1 : 1 Wisłok Wiśniowa
15 Cze 17:00 Przemyśl

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.