Okręgówka: Start Lisie Jamy pokonał na wyjeździe Wisełkę Siennów

Zespół z Lisich Jam pokonał na wyjeździe Wisełkę Siennów 3:4. Mecz był pełen emocji, bo Start pierwszą bramkę stracił już w 5 minucie.

Sobotnie spotkanie z Wisełką Siennów nie zaczęło się zbyt dobrze dla Startu, gdyż piłkarze Lisich Jam pierwszą bramkę stracili już w 5 minucie meczu.  Na szczęście kilka minut później bramkę na remis zdobył Nicolay Agudelo Montiel, a następnie w 33 minucie Hubert Ważny wpakował piłkę do siatki, dzięki czemu do przerwy prowadził Start Lisie Jamy 1:2. Wspaniale zaczęła się druga część spotkania, bo w przeciągu kilkudziesięciu sekund drużyna z Lisich Jam podwyższyła prowadzenia do 1:4. To jednak nie sprawiło, że gospodarze się poddali, bowiem coraz częściej kreowali sobie ciekawe sytuację i w ostateczności strzelili bramkę kontaktową, a następnie wykorzystali rzut karny ustalając wynik spotkania na 3-4.

Bramki dla Startu: 8' Nicolay Agudelo Montiel, 33' Hubert Ważny, 56' Nicolay Agudelo Montiel, 57' Ihor Maliarenko