W weekend na boiska wybiegli piłkarze z jarosławskiej okręgówki oraz lubaczowskiej A klasy i B klasy. Sprawdźcie wyniki.
OKRĘGÓWKA - WYNIKI
Start Pruchnik | 1 : 2 | Czuwaj Przemyśl |
LKS Skołoszów | 1 : 1 | Promyk Urzejowice |
Biało-Czerwoni Kaszyce | 4 : 2 | Start Lisie Jamy |
San Gorzyce | 0 : 5 | Piast Tuczempy |
Santos Piwoda | 3 : 1 | Wisełka Siennów |
Gorliczanka Gorliczyna | 10 : 0 | Orkan Zapałów |
Dąb Dobkowice | 1 : 1 | Orzeł Przeworsk |
Wólczanka Wólka Pełkińska | 1 : 2 | Płomień Morawsko |
OKRĘGÓWKA - TABELA
Zespół | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | Bb | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pogoń-Sokół Lubaczów | 30 | 87 | 29 | 0 | 1 | 107 | 21 | +86 |
2. | Orzeł Przeworsk | 30 | 67 | 20 | 7 | 3 | 85 | 33 | +52 |
3. | Piast Tuczempy | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 56 | 27 | +29 |
4. | Gorliczanka Gorliczyna | 30 | 48 | 13 | 9 | 8 | 54 | 49 | +5 |
5. | Płomień Morawsko | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 63 | 50 | +13 |
6. | Santos Piwoda | 30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 50 | 57 | -7 |
7. | San Gorzyce | 30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 60 | 83 | -23 |
8. | Promyk Urzejowice | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 58 | 58 | 0 |
9. | Start Lisie Jamy | 30 | 39 | 10 | 9 | 11 | 53 | 66 | -13 |
10. | Biało-Czerwoni Kaszyce | 30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 47 | 57 | -10 |
11. | Start Pruchnik | 30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 53 | 49 | +4 |
12. | Orzeł Torki | 30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 51 | 67 | -16 |
13. | Hetman Laszki | 30 | 31 | 7 | 10 | 13 | 46 | 52 | -6 |
14. | Zdrój Horyniec | 30 | 26 | 7 | 5 | 18 | 46 | 73 | -27 |
15. | MKS Kańczuga | 30 | 24 | 6 | 6 | 18 | 37 | 66 | -29 |
16. | Huragan Gniewczyna | 30 | 21 | 5 | 6 | 19 | 33 | 91 | -58 |
A KLASA - WYNIKI
Zryw Młodów | 1 : 1 | Czarni Oleszyce | ||
Gwiazda Wielkie Oczy | 2 : 3 | LKS Miękisz Nowy | ||
Unia Łukawiec | 0 : 11 | Zdrój Horyniec | ||
Rolnik Wólka Krowicka | 0 : 4 | Czerwoni Cewków | ||
Zalew Stary Lubliniec | 2 : 0 | Błękitni Futory | ||
Graniczni Krowica | 0 : 2 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | ||
Roztocze Narol | 1 : 4 | Huragan Basznia Dolna | ||
Więcej... |
A KLASA - TABELA
Zespół | M | Pkt | Z | |
---|---|---|---|---|
1. | Zdrój Horyniec | 19 | 54 | 18 |
2. | Pogoń-Sokół II Lubaczów | 19 | 50 | 16 |
3. | Huragan Basznia Dolna | 18 | 36 | 11 |
4. | LKS Miękisz Nowy | 19 | 36 | 11 |
5. | Zryw Młodów | 19 | 34 | 10 |
6. | Czerwoni Cewków | 19 | 33 | 10 |
7. | Gwiazda Wielkie Oczy | 18 | 30 | 10 |
8. | Rolnik Wólka Krowicka | 19 | 26 | 8 |
9. | Błękitni Futory | 18 | 25 | 8 |
10. | Roztocze Narol | 19 | 22 | 7 |
11. | Graniczni Krowica | 19 | 19 | 6 |
12. | Zalew Stary Lubliniec | 18 | 17 | 4 |
13. | Czarni Oleszyce | 19 | 12 | 3 |
14. | Juwenia Cieszanów | 18 | 7 | 2 |
15. | Unia Łukawiec | 19 | 4 | 1 |
B KLASA - WYNIKI
Start II Lisie Jamy | 1 : 5 | Victoria Stary Dzików | ||
Roz. Ruda Różaniecka | 3 : 0 | LKS Korzenica | ||
Błękitni Zalesie | 3 : 4 | Leśnik Płazów | ||
Walter Opaka | 0 : 6 | Piast Antoniki | ||
Legia Oleszyce | 2 : 9 | LKS Mołodycz | ||
Więcej... |
B KLASA - TABELA
Zespół | M | Pkt | Z | Bb | R | P | Bz | Bs | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | LKS Miękisz Nowy | 20 | 58 | 19 | +105 | 1 | 0 | 113 | 8 |
2. | Unia Łukawiec | 20 | 44 | 14 | +15 | 2 | 4 | 66 | 51 |
3. | Tanew Wola Wielka | 20 | 37 | 11 | +44 | 4 | 5 | 71 | 27 |
4. | LKS Mołodycz | 20 | 36 | 11 | +20 | 3 | 6 | 54 | 34 |
5. | Roz. Ruda Różaniecka | 20 | 27 | 8 | -5 | 3 | 9 | 49 | 54 |
6. | Leśnik Płazów | 20 | 27 | 8 | -17 | 3 | 9 | 46 | 63 |
7. | Piast Antoniki | 20 | 25 | 7 | -14 | 4 | 9 | 36 | 50 |
8. | Walter Opaka | 20 | 23 | 6 | -16 | 5 | 9 | 30 | 46 |
9. | Legia Oleszyce | 20 | 23 | 6 | -17 | 5 | 9 | 31 | 48 |
10. | Zdrój II Horyniec | 20 | 15 | 5 | -30 | 0 | 15 | 31 | 61 |
11. | Błękitni Zalesie | 20 | 0 | 0 | -85 | 0 | 20 | 13 | 98 |