Walter Opaka - mistrzem OLD BOY 40+

W sobotę (18.02) na hali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Baszni Dolnej odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej OLD BOY 40+ o puchar Wójta Gminy Lubaczów. Najlepsi okazali się piłkarze z Opaki.

W turnieju udział wzięły drużyny złożone z byłych zawodników Ludowych Klubów Sportowych terenu Gminy Lubaczów: „Start” Lisie Jamy, „Walter” Opaka i „Huragan” Basznia Dolna.

Zespoły rywalizowały ze sobą w meczach 2×10 minut w systemie „każdy z każdym”. Niekwestionowanym zwycięzcą okazali się zawodnicy „Walter” Opaka, którzy odebrali z rąk Wójta Gminy Lubaczów Wiesława Kapla piękny puchar. Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

„Mistrzem strzelców” został Jan Antonik zawodnik LKS „Start” Lisie Jamy, który zdobył 4 bramki, będąc jednocześnie najstarszym zawodnikiem Turnieju. Tytuł „Najlepszego bramkarza” zdobył Krzysztof Janczura – zawodnik KS „Walter” Opaka.

Mecze sędziowali Paweł Paryniak i Rafał Dubiel.

Zdjęcia: Gmina Lubaczów

Źródło: gminalubaczow.pl