Round 4 |
Start Pruchnik
|
0 : 1
|
Piast Tuczempy
|
27 Sie 16:00
|
|
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
3 : 2
|
Wisełka Siennów
|
27 Sie 17:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
3 : 6
|
Płomień Morawsko
|
27 Sie 17:00
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
7 : 0
|
Orkan Zapałów
|
27 Sie 17:00
|
|
Dobkowice
|
Round 5 |
Czuwaj Przemyśl
|
3 : 3
|
Start Pruchnik
|
2 Wrz 11:00
|
|
|
Start Lisie Jamy
|
0 : 1
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
2 Wrz 16:00
|
|
|
Orkan Zapałów
|
0 : 0
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
2 Wrz 16:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
2 : 1
|
LKS Skołoszów
|
2 Wrz 16:00
|
|
|
Piast Tuczempy
|
6 : 0
|
San Gorzyce
|
2 Wrz 16:00
|
|
|
Płomień Morawsko
|
3 : 2
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
3 Wrz 15:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
4 : 1
|
Dąb Dobkowice
|
3 Wrz 15:00
|
|
|
Wisełka Siennów
|
0 : 4
|
Santos Piwoda
|
3 Wrz 16:00
|
|
Siennów
|
Round 6 |
Santos Piwoda
|
1 : 1
|
Start Lisie Jamy
|
9 Wrz 11:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
6 : 2
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
9 Wrz 15:00
|
|
|
LKS Skołoszów
|
1 : 0
|
Płomień Morawsko
|
9 Wrz 16:00
|
|
|
Orkan Zapałów
|
1 : 7
|
Orzeł Przeworsk
|
9 Wrz 16:00
|
|
|
San Gorzyce
|
3 : 7
|
Czuwaj Przemyśl
|
9 Wrz 16:00
|
|
|
Start Pruchnik
|
3 : 1
|
Promyk Urzejowice
|
10 Wrz 15:00
|
|
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
0 : 2
|
Piast Tuczempy
|
10 Wrz 16:00
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
3 : 1
|
Wisełka Siennów
|
10 Wrz 16:00
|
|
Dobkowice
|
Round 7 |
Piast Tuczempy
|
3 : 0
|
Santos Piwoda
|
16 Wrz 13:00
|
|
|
Start Lisie Jamy
|
0 : 3
|
Dąb Dobkowice
|
16 Wrz 16:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
2 : 1
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
16 Wrz 16:00
|
|
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
1 : 2
|
LKS Skołoszów
|
16 Wrz 16:00
|
|
Wólka Pełkińska
|
Czuwaj Przemyśl
|
2 : 1
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
17 Wrz 12:00
|
|
|
Płomień Morawsko
|
4 : 1
|
Start Pruchnik
|
17 Wrz 16:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
1 : 0
|
San Gorzyce
|
17 Wrz 16:00
|
|
|
Wisełka Siennów
|
6 : 0
|
Orkan Zapałów
|
17 Wrz 16:00
|
|
Siennów
|
Round 8 |
Start Pruchnik
|
0 : 4
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
23 Wrz 11:00
|
|
|
Orkan Zapałów
|
0 : 5
|
Start Lisie Jamy
|
23 Wrz 16:00
|
|
|
Santos Piwoda
|
1 : 3
|
Czuwaj Przemyśl
|
24 Wrz 11:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
5 : 0
|
Wisełka Siennów
|
24 Wrz 12:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
2 : 0
|
LKS Skołoszów
|
24 Wrz 15:00
|
|
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
1 : 4
|
Promyk Urzejowice
|
24 Wrz 16:00
|
|
|
San Gorzyce
|
1 : 3
|
Płomień Morawsko
|
24 Wrz 16:00
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
2 : 4
|
Piast Tuczempy
|
24 Wrz 16:00
|
|
Dobkowice
|
Round 9 |
Start Lisie Jamy
|
2 : 3
|
Orzeł Przeworsk
|
30 Wrz 15:00
|
|
|
LKS Skołoszów
|
5 : 0
|
Start Pruchnik
|
30 Wrz 16:00
|
|
|
Czuwaj Przemyśl
|
4 : 2
|
Dąb Dobkowice
|
30 Wrz 16:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
5 : 2
|
Santos Piwoda
|
30 Wrz 16:00
|
|
|
Piast Tuczempy
|
3 : 1
|
Orkan Zapałów
|
30 Wrz 16:00
|
|
|
Płomień Morawsko
|
0 : 2
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
1 Paź 14:00
|
|
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
5 : 0
|
San Gorzyce
|
1 Paź 15:00
|
|
Wólka Pełkińska
|
Wisełka Siennów
|
2 : 2
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
1 Paź 16:00
|
|
Siennów
|
Round 10 |
Orkan Zapałów
|
1 : 4
|
Czuwaj Przemyśl
|
7 Paź 15:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
4 : 0
|
Piast Tuczempy
|
7 Paź 15:00
|
|
|
Santos Piwoda
|
5 : 1
|
Płomień Morawsko
|
7 Paź 15:00
|
|
|
Wisełka Siennów
|
3 : 4
|
Start Lisie Jamy
|
7 Paź 15:30
|
|
Siennów
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
1 : 6
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
8 Paź 15:00
|
|
|
San Gorzyce
|
1 : 5
|
LKS Skołoszów
|
8 Paź 15:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
1 : 0
|
Start Pruchnik
|
8 Paź 15:00
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
6 : 0
|
Promyk Urzejowice
|
8 Paź 15:00
|
|
Dobkowice
|
Round 11 |
Płomień Morawsko
|
1 : 2
|
Dąb Dobkowice
|
14 Paź 14:00
|
|
|
Start Lisie Jamy
|
4 : 0
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
14 Paź 15:00
|
|
|
Start Pruchnik
|
2 : 0
|
San Gorzyce
|
14 Paź 15:00
|
|
|
Czuwaj Przemyśl
|
1 : 1
|
Orzeł Przeworsk
|
14 Paź 15:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
5 : 0
|
Orkan Zapałów
|
14 Paź 15:00
|
|
|
Piast Tuczempy
|
0 : 0
|
Wisełka Siennów
|
14 Paź 15:00
|
|
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
3 : 1
|
Santos Piwoda
|
14 Paź 15:00
|
|
Wólka Pełkińska
|
LKS Skołoszów
|
5 : 0
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
15 Paź 15:00
|
|
|
Round 12 |
Start Lisie Jamy
|
2 : 2
|
Piast Tuczempy
|
21 Paź 15:00
|
|
|
Orkan Zapałów
|
0 : 0
|
Płomień Morawsko
|
21 Paź 15:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
5 : 1
|
Promyk Urzejowice
|
21 Paź 15:00
|
|
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
0 : 3
|
Start Pruchnik
|
22 Paź 15:00
|
|
|
Santos Piwoda
|
0 : 5
|
LKS Skołoszów
|
22 Paź 15:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
5 : 1
|
San Gorzyce
|
22 Paź 15:00
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
2 : 2
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
22 Paź 15:00
|
|
Dobkowice
|
Wisełka Siennów
|
2 : 2
|
Czuwaj Przemyśl
|
22 Paź 15:00
|
|
Siennów
|
Round 13 |
Czuwaj Przemyśl
|
4 : 2
|
Start Lisie Jamy
|
28 Paź 15:00
|
|
|
San Gorzyce
|
1 : 7
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
28 Paź 15:00
|
|
|
Piast Tuczempy
|
2 : 0
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
28 Paź 15:00
|
|
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
2 : 0
|
Orkan Zapałów
|
28 Paź 15:00
|
|
Wólka Pełkińska
|
Start Pruchnik
|
0 : 0
|
Santos Piwoda
|
29 Paź 13:30
|
|
|
LKS Skołoszów
|
3 : 0
|
Dąb Dobkowice
|
29 Paź 14:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
1 : 1
|
Wisełka Siennów
|
29 Paź 14:00
|
|
|
Płomień Morawsko
|
1 : 6
|
Orzeł Przeworsk
|
18 Lis 13:00
|
|
|
Round 14 |
Start Lisie Jamy
|
1 : 4
|
Promyk Urzejowice
|
4 Lis 14:00
|
|
|
Orkan Zapałów
|
1 : 6
|
LKS Skołoszów
|
4 Lis 14:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
2 : 0
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
4 Lis 14:00
|
|
|
Santos Piwoda
|
6 : 1
|
San Gorzyce
|
4 Lis 14:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
3 : 3
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
4 Lis 14:00
|
|
|
Piast Tuczempy
|
4 : 1
|
Czuwaj Przemyśl
|
5 Lis 11:30
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
2 : 4
|
Start Pruchnik
|
5 Lis 14:00
|
|
Dobkowice
|
Wisełka Siennów
|
6 : 2
|
Płomień Morawsko
|
5 Lis 14:00
|
|
Siennów
|
Round 15 |
LKS Skołoszów
|
3 : 2
|
Orzeł Przeworsk
|
11 Lis 14:00
|
|
|
Płomień Morawsko
|
2 : 3
|
Start Lisie Jamy
|
11 Lis 14:00
|
|
|
Czuwaj Przemyśl
|
1 : 0
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
11 Lis 14:00
|
|
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
3 : 1
|
Santos Piwoda
|
11 Lis 14:00
|
|
|
San Gorzyce
|
3 : 3
|
Dąb Dobkowice
|
11 Lis 14:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
1 : 2
|
Piast Tuczempy
|
11 Lis 14:00
|
|
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
5 : 2
|
Wisełka Siennów
|
11 Lis 14:00
|
|
Wólka Pełkińska
|
Start Pruchnik
|
9 : 0
|
Orkan Zapałów
|
12 Lis 13:30
|
|
|
Round 16 |
Płomień Morawsko
|
0 : 3
|
Piast Tuczempy
|
16 Mar 14:00
|
|
|
LKS Skołoszów
|
5 : 0
|
Wisełka Siennów
|
16 Mar 14:30
|
|
|
San Gorzyce
|
4 : 0
|
Orkan Zapałów
|
16 Mar 15:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
1 : 1
|
Czuwaj Przemyśl
|
16 Mar 15:00
|
|
|
Start Pruchnik
|
1 : 3
|
Orzeł Przeworsk
|
17 Mar 14:00
|
|
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
2 : 3
|
Start Lisie Jamy
|
17 Mar 14:00
|
|
Wólka Pełkińska
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
1 : 1
|
Dąb Dobkowice
|
17 Mar 14:30
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
2 : 3
|
Santos Piwoda
|
17 Mar 15:30
|
|
|
Round 17 |
Czuwaj Przemyśl
|
3 : 2
|
Płomień Morawsko
|
23 Mar 13:30
|
|
|
Start Lisie Jamy
|
1 : 2
|
LKS Skołoszów
|
23 Mar 15:00
|
|
|
Orkan Zapałów
|
0 : 1
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
23 Mar 15:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
11 : 0
|
San Gorzyce
|
23 Mar 15:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
2 : 3
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
23 Mar 15:00
|
|
|
Piast Tuczempy
|
3 : 1
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
23 Mar 15:00
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
4 : 0
|
Santos Piwoda
|
23 Mar 15:00
|
|
Dobkowice
|
Wisełka Siennów
|
5 : 4
|
Start Pruchnik
|
24 Mar 15:00
|
|
Siennów
|
Round 18 |
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
- : -
|
Orzeł Przeworsk
|
27 Mar 15:30
|
|
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
- : -
|
Czuwaj Przemyśl
|
30 Mar 10:00
|
|
Wólka Pełkińska
|
Start Pruchnik
|
- : -
|
Start Lisie Jamy
|
30 Mar 12:00
|
|
|
LKS Skołoszów
|
- : -
|
Piast Tuczempy
|
30 Mar 12:00
|
|
|
Płomień Morawsko
|
- : -
|
Promyk Urzejowice
|
30 Mar 12:00
|
|
|
San Gorzyce
|
- : -
|
Wisełka Siennów
|
30 Mar 12:00
|
|
|
Santos Piwoda
|
- : -
|
Orkan Zapałów
|
30 Mar 12:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
- : -
|
Dąb Dobkowice
|
30 Mar 12:00
|
|
|
Round 19 |
Start Lisie Jamy
|
- : -
|
San Gorzyce
|
6 Kwi 16:00
|
|
|
Płomień Morawsko
|
- : -
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
6 Kwi 16:00
|
|
|
Czuwaj Przemyśl
|
- : -
|
LKS Skołoszów
|
6 Kwi 16:00
|
|
|
Orkan Zapałów
|
- : -
|
Dąb Dobkowice
|
6 Kwi 16:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
- : -
|
Santos Piwoda
|
6 Kwi 16:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
- : -
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
6 Kwi 16:00
|
|
|
Piast Tuczempy
|
- : -
|
Start Pruchnik
|
6 Kwi 16:00
|
|
|
Wisełka Siennów
|
- : -
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
6 Kwi 16:00
|
|
Siennów
|
Round 20 |
Start Pruchnik
|
- : -
|
Czuwaj Przemyśl
|
13 Kwi 16:00
|
|
|
LKS Skołoszów
|
- : -
|
Promyk Urzejowice
|
13 Kwi 16:00
|
|
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
- : -
|
Start Lisie Jamy
|
13 Kwi 16:00
|
|
|
San Gorzyce
|
- : -
|
Piast Tuczempy
|
13 Kwi 16:00
|
|
|
Santos Piwoda
|
- : -
|
Wisełka Siennów
|
13 Kwi 16:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
- : -
|
Orkan Zapałów
|
13 Kwi 16:00
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
- : -
|
Orzeł Przeworsk
|
13 Kwi 16:00
|
|
Dobkowice
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
- : -
|
Płomień Morawsko
|
13 Kwi 16:00
|
|
Wólka Pełkińska
|
Round 21 |
Start Lisie Jamy
|
- : -
|
Santos Piwoda
|
20 Kwi 16:00
|
|
|
Płomień Morawsko
|
- : -
|
LKS Skołoszów
|
20 Kwi 16:00
|
|
|
Czuwaj Przemyśl
|
- : -
|
San Gorzyce
|
20 Kwi 16:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
- : -
|
Orkan Zapałów
|
20 Kwi 16:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
- : -
|
Start Pruchnik
|
20 Kwi 16:00
|
|
|
Piast Tuczempy
|
- : -
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
20 Kwi 16:00
|
|
|
Wisełka Siennów
|
- : -
|
Dąb Dobkowice
|
20 Kwi 16:00
|
|
Siennów
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
- : -
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
20 Kwi 16:00
|
|
Wólka Pełkińska
|
Round 22 |
Start Pruchnik
|
- : -
|
Płomień Morawsko
|
27 Kwi 16:00
|
|
|
LKS Skołoszów
|
- : -
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
27 Kwi 16:00
|
|
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
- : -
|
Czuwaj Przemyśl
|
27 Kwi 16:00
|
|
|
Orkan Zapałów
|
- : -
|
Wisełka Siennów
|
27 Kwi 16:00
|
|
|
San Gorzyce
|
- : -
|
Promyk Urzejowice
|
27 Kwi 16:00
|
|
|
Santos Piwoda
|
- : -
|
Piast Tuczempy
|
27 Kwi 16:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
- : -
|
Orzeł Przeworsk
|
27 Kwi 16:00
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
- : -
|
Start Lisie Jamy
|
27 Kwi 16:00
|
|
Dobkowice
|
Round 23 |
Start Lisie Jamy
|
- : -
|
Orkan Zapałów
|
5 Maj 17:00
|
|
|
LKS Skołoszów
|
- : -
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
5 Maj 17:00
|
|
|
Płomień Morawsko
|
- : -
|
San Gorzyce
|
5 Maj 17:00
|
|
|
Czuwaj Przemyśl
|
- : -
|
Santos Piwoda
|
5 Maj 17:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
- : -
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
5 Maj 17:00
|
|
|
Piast Tuczempy
|
- : -
|
Dąb Dobkowice
|
5 Maj 17:00
|
|
|
Wisełka Siennów
|
- : -
|
Orzeł Przeworsk
|
5 Maj 17:00
|
|
Siennów
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
- : -
|
Start Pruchnik
|
5 Maj 17:00
|
|
Wólka Pełkińska
|
Round 24 |
Start Pruchnik
|
- : -
|
LKS Skołoszów
|
11 Maj 17:00
|
|
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
- : -
|
Płomień Morawsko
|
11 Maj 17:00
|
|
|
Orkan Zapałów
|
- : -
|
Piast Tuczempy
|
11 Maj 17:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
- : -
|
Start Lisie Jamy
|
11 Maj 17:00
|
|
|
San Gorzyce
|
- : -
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
11 Maj 17:00
|
|
|
Santos Piwoda
|
- : -
|
Promyk Urzejowice
|
11 Maj 17:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
- : -
|
Wisełka Siennów
|
11 Maj 17:00
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
- : -
|
Czuwaj Przemyśl
|
11 Maj 17:00
|
|
Dobkowice
|
Round 25 |
Start Lisie Jamy
|
- : -
|
Wisełka Siennów
|
18 Maj 17:00
|
|
|
Start Pruchnik
|
- : -
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
18 Maj 17:00
|
|
|
LKS Skołoszów
|
- : -
|
San Gorzyce
|
18 Maj 17:00
|
|
|
Płomień Morawsko
|
- : -
|
Santos Piwoda
|
18 Maj 17:00
|
|
|
Czuwaj Przemyśl
|
- : -
|
Orkan Zapałów
|
18 Maj 17:00
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
- : -
|
Dąb Dobkowice
|
18 Maj 17:00
|
|
|
Piast Tuczempy
|
- : -
|
Orzeł Przeworsk
|
18 Maj 17:00
|
|
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
- : -
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
18 Maj 17:00
|
|
Wólka Pełkińska
|
Round 26 |
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
- : -
|
LKS Skołoszów
|
25 Maj 17:00
|
|
|
Orkan Zapałów
|
- : -
|
Promyk Urzejowice
|
25 Maj 17:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
- : -
|
Czuwaj Przemyśl
|
25 Maj 17:00
|
|
|
San Gorzyce
|
- : -
|
Start Pruchnik
|
25 Maj 17:00
|
|
|
Santos Piwoda
|
- : -
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
25 Maj 17:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
- : -
|
Start Lisie Jamy
|
25 Maj 17:00
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
- : -
|
Płomień Morawsko
|
25 Maj 17:00
|
|
Dobkowice
|
Wisełka Siennów
|
- : -
|
Piast Tuczempy
|
25 Maj 17:00
|
|
Siennów
|
Round 27 |
Start Pruchnik
|
- : -
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
29 Maj 17:30
|
|
|
LKS Skołoszów
|
- : -
|
Santos Piwoda
|
29 Maj 17:30
|
|
|
Płomień Morawsko
|
- : -
|
Orkan Zapałów
|
29 Maj 17:30
|
|
|
Czuwaj Przemyśl
|
- : -
|
Wisełka Siennów
|
29 Maj 17:30
|
|
|
San Gorzyce
|
- : -
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
29 Maj 17:30
|
|
|
Promyk Urzejowice
|
- : -
|
Orzeł Przeworsk
|
29 Maj 17:30
|
|
|
Piast Tuczempy
|
- : -
|
Start Lisie Jamy
|
29 Maj 17:30
|
|
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
- : -
|
Dąb Dobkowice
|
29 Maj 17:30
|
|
Wólka Pełkińska
|
Round 28 |
Start Lisie Jamy
|
- : -
|
Czuwaj Przemyśl
|
1 Cze 17:00
|
|
|
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
- : -
|
San Gorzyce
|
1 Cze 17:00
|
|
|
Orkan Zapałów
|
- : -
|
Wólczanka Wólka Pełkińska
|
1 Cze 17:00
|
|
|
Orzeł Przeworsk
|
- : -
|
Płomień Morawsko
|
1 Cze 17:00
|
|
|
Santos Piwoda
|
- : -
|
Start Pruchnik
|
1 Cze 17:00
|
|
|
Gorliczanka Gorliczyna
|
- : -
|
Piast Tuczempy
|
1 Cze 17:00
|
|
|
Dąb Dobkowice
|
- : -
|
LKS Skołoszów
|
1 Cze 17:00
|
|
Dobkowice
|
Wisełka Siennów
|
- : -
|
Promyk Urzejowice
|
1 Cze 17:00
|
|
Siennów
|
Round 29 |
Start Pruchnik
|
- : -
|
Dąb Dobkowice
|
8 Cze 17:00
|
|
|
LKS Skołoszów
|
- : -
|
Orkan Zapałów
|
8 Cze 17:00
|
|
|
Płomień Morawsko
|
- : -
|
Wisełka Siennów
|
8 Cze 17:00
|
|
|
Czuwaj Przemyśl
|
- : -
|
Piast Tuczempy
|
8 Cze 17:00
|
|
|