Round 1 | |||||||||
Płomień Morawsko | 0 : 3 | Czarni Pawłosiów | |||||||
25 Lip 20:25 | |||||||||
Granica Stubno | 0 : 0 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |||||||
25 Lip 20:25 | |||||||||
Motor Grochowce | 0 : 4 | MKS Kańczuga | |||||||
25 Lip 20:26 | |||||||||
KS Szówsko | 0 : 4 | Roztocze Narol | |||||||
25 Lip 20:26 | |||||||||
Zryw Młodów | 2 : 6 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
25 Lip 20:27 | |||||||||
MKS Radymno | 2 : 0 | Zorza Zarzecze | |||||||
25 Lip 20:27 | |||||||||
San Gorzyce | 3 : 0 | Łęk Ostrów | |||||||
25 Lip 20:28 | |||||||||
Fenix Leszno | 2 : 0 | Sanoczanka Święte | |||||||
25 Lip 20:29 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 2 : 0 | GKS Orły | |||||||
26 Lip 20:56 | |||||||||
LKS Skołoszów | - : - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
12 Sie 20:29 | |||||||||
Round 2 | |||||||||
Łęk Ostrów | 3 : 2 | Huragan Gniewczyna | |||||||
29 Lip 20:31 | |||||||||
Roztocze Narol | 0 : 0 | MKS Kańczuga | |||||||
29 Lip 20:31 | |||||||||
Zorza Zarzecze | 1 : 5 | LKS Skołoszów | |||||||
29 Lip 20:32 | |||||||||
KS Szówsko | 2 : 2 | MKS Radymno | |||||||
29 Lip 20:32 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 0 : 4 | Płomień Morawsko | |||||||
29 Lip 20:33 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 6 : 1 | San Gorzyce | |||||||
29 Lip 20:33 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 : 1 | Granica Stubno | |||||||
29 Lip 20:34 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 4 : 1 | Zryw Młodów | |||||||
29 Lip 20:34 | |||||||||
GKS Orły | 3 : 0 | Motor Grochowce | |||||||
29 Lip 20:52 | |||||||||
Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 : 1 | Fenix Leszno | |||||||
29 Lip 20:53 | |||||||||
Round 3 | |||||||||
MKS Kańczuga | 2 : 0 | GKS Orły | |||||||
1 Sie 20:57 | |||||||||
LKS Skołoszów | 2 : 1 | KS Szówsko | |||||||
1 Sie 20:57 | |||||||||
Płomień Morawsko | 2 : 0 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |||||||
1 Sie 20:57 | |||||||||
Zryw Młodów | 0 : 2 | Sanoczanka Święte | |||||||
1 Sie 20:58 | |||||||||
MKS Radymno | 1 : 0 | Roztocze Narol | |||||||
1 Sie 20:58 | |||||||||
Motor Grochowce | 0 : 1 | Łęk Ostrów | |||||||
1 Sie 20:58 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 2 : 4 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
1 Sie 20:59 | |||||||||
Fenix Leszno | 1 : 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
1 Sie 20:59 | |||||||||
Granica Stubno | 2 : 0 | Zorza Zarzecze | |||||||
2 Sie 21:00 | |||||||||
San Gorzyce | 3 : 2 | Czarni Pawłosiów | |||||||
2 Sie 21:00 | |||||||||
Round 4 | |||||||||
Biało-Czerwoni Kaszyce | 1 : 0 | Zryw Młodów | |||||||
7 Sie 21:34 | |||||||||
Czuwaj Przemyśl | 3 : 1 | Motor Grochowce | |||||||
8 Sie 21:33 | |||||||||
Zorza Zarzecze | 6 : 1 | Fenix Leszno | |||||||
8 Sie 21:35 | |||||||||
Łęk Ostrów | 0 : 5 | MKS Kańczuga | |||||||
9 Sie 21:32 | |||||||||
Roztocze Narol | 0 : 2 | GKS Orły | |||||||
9 Sie 21:32 | |||||||||
Sanoczanka Święte | 3 : 1 | San Gorzyce | |||||||
9 Sie 21:33 | |||||||||
Czarni Pawłosiów | 1 : 0 | Huragan Gniewczyna | |||||||
9 Sie 21:33 | |||||||||
MKS Radymno | 1 : 2 | LKS Skołoszów | |||||||
9 Sie 21:36 | |||||||||
KS Szówsko | 1 : 1 | Granica Stubno | |||||||
9 Sie 21:36 | |||||||||
Pogoń-Sokół Lubaczów | - : - | Płomień Morawsko | |||||||
25 Sie 21:35 | |||||||||
KS Szówsko | - : - | Łęk Ostrów | |||||||
1 Wrz 17:00 | |||||||||
Round 5 | |||||||||
Motor Grochowce | 0 : 0 | Czarni Pawłosiów | |||||||
15 Sie 17:00 | |||||||||
Zryw Młodów | 1 : 5 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |||||||
15 Sie 21:42 | |||||||||
MKS Kańczuga | 0 : 0 | Czuwaj Przemyśl | |||||||
15 Sie 21:42 | |||||||||
Granica Stubno | 1 : 0 | MKS Radymno | |||||||
15 Sie 21:43 | |||||||||
Fenix Leszno | 1 : 3 | KS Szówsko | |||||||
15 Sie 21:44 | |||||||||
LKS Skołoszów | 1 : 0 | Roztocze Narol | |||||||
16 Sie 21:43 | |||||||||
Płomień Morawsko | 5 : 0 | Zorza Zarzecze | |||||||
16 Sie 21:44 | |||||||||
Huragan Gniewczyna | 3 : 2 | Sanoczanka Święte | |||||||
16 Sie 21:45 | |||||||||
San Gorzyce | 3 : 1 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |||||||
16 Sie 21:45 | |||||||||
GKS Orły | 1 : 2 | Łęk Ostrów | |||||||
16 Sie 21:47 |