Round 1 |
Huragan Basznia Dolna
|
3 : 3
|
Piast Antoniki
|
25 Sie 13:49
|
|
|
Zalew Stary Lubliniec
|
2 : 3
|
LKS Miękisz Nowy
|
25 Sie 13:49
|
|
|
Błękitni Zalesie
|
0 : 5
|
LKS Mołodycz
|
25 Sie 13:49
|
|
|
Walter Opaka
|
1 : 2
|
Unia Łukawiec
|
25 Sie 13:49
|
|
|
Tanew Wola Wielka
|
1 : 6
|
Roz. Ruda Różaniecka
|
25 Sie 13:49
|
|
|
Legia Oleszyce
|
0 : 0
|
LKS Zabiała-Stare Sioło (REZYGNACJA Z ROZGRYWEK)
|
25 Sie 13:49
|
|
|
Round 2 |
Huragan Basznia Dolna
|
5 : 3
|
Walter Opaka
|
31 Sie 13:49
|
|
|
Unia Łukawiec
|
2 : 2
|
Zalew Stary Lubliniec
|
1 Wrz 13:49
|
|
|
Roz. Ruda Różaniecka
|
5 : 0
|
Legia Oleszyce
|
1 Wrz 13:49
|
|
|
Piast Antoniki
|
4 : 1
|
LKS Mołodycz
|
1 Wrz 13:49
|
|
|
LKS Zabiała-Stare Sioło (REZYGNACJA Z ROZGRYWEK)
|
1 : 5
|
Błękitni Zalesie
|
1 Wrz 13:49
|
|
|
LKS Miękisz Nowy
|
5 : 2
|
Tanew Wola Wielka
|
1 Wrz 13:49
|
|
|
Round 3 |
Zalew Stary Lubliniec
|
1 : 2
|
Huragan Basznia Dolna
|
8 Mar 13:53
|
|
|
Błękitni Zalesie
|
1 : 5
|
Roz. Ruda Różaniecka
|
8 Mar 13:53
|
|
|
LKS Zabiała-Stare Sioło (REZYGNACJA Z ROZGRYWEK)
|
1 : 5
|
LKS Mołodycz
|
8 Mar 13:53
|
|
|
Walter Opaka
|
0 : 5
|
Piast Antoniki
|
8 Mar 13:53
|
|
|
Tanew Wola Wielka
|
3 : 0
|
Unia Łukawiec
|
8 Mar 13:53
|
|
|
Legia Oleszyce
|
0 : 8
|
LKS Miękisz Nowy
|
8 Mar 13:53
|
|
|
Round 4 |
Unia Łukawiec
|
6 : 3
|
Legia Oleszyce
|
15 Wrz 14:14
|
|
|
Huragan Basznia Dolna
|
4 : 0
|
Tanew Wola Wielka
|
15 Wrz 14:14
|
|
|
Roz. Ruda Różaniecka
|
6 : 0
|
LKS Mołodycz
|
15 Wrz 14:14
|
|
|
Piast Antoniki
|
5 : 1
|
LKS Zabiała-Stare Sioło (REZYGNACJA Z ROZGRYWEK)
|
15 Wrz 14:14
|
|
|
LKS Miękisz Nowy
|
3 : 3
|
Błękitni Zalesie
|
15 Wrz 14:14
|
|
|
Walter Opaka
|
2 : 0
|
Zalew Stary Lubliniec
|
9 Lis 14:16
|
|
|
Round 5 |
Zalew Stary Lubliniec
|
0 : 5
|
Piast Antoniki
|
22 Wrz 14:23
|
|
|
Błękitni Zalesie
|
1 : 4
|
Unia Łukawiec
|
22 Wrz 14:23
|
|
|
LKS Mołodycz
|
4 : 4
|
LKS Miękisz Nowy
|
22 Wrz 14:23
|
|
|
LKS Zabiała-Stare Sioło (REZYGNACJA Z ROZGRYWEK)
|
0 : 8
|
Roz. Ruda Różaniecka
|
22 Wrz 14:23
|
|
|
Tanew Wola Wielka
|
3 : 0
walkover
|
Walter Opaka
|
22 Wrz 14:23
|
|
|
Legia Oleszyce
|
0 : 10
|
Huragan Basznia Dolna
|
22 Wrz 14:23
|
|
|
Round 6 |
Unia Łukawiec
|
2 : 1
|
LKS Mołodycz
|
29 Wrz 14:25
|
|
|
Huragan Basznia Dolna
|
1 : 2
|
Błękitni Zalesie
|
29 Wrz 14:25
|
|
|
Zalew Stary Lubliniec
|
3 : 0
|
Tanew Wola Wielka
|
29 Wrz 14:25
|
|
|
Piast Antoniki
|
3 : 1
|
Roz. Ruda Różaniecka
|
29 Wrz 14:25
|
|
|
Walter Opaka
|
10 : 1
|
Legia Oleszyce
|
29 Wrz 14:25
|
|
|
LKS Miękisz Nowy
|
3 : 0
walkover
|
LKS Zabiała-Stare Sioło (REZYGNACJA Z ROZGRYWEK)
|
29 Wrz 14:25
|
|
|
Round 7 |
Huragan Basznia Dolna
|
3 : 0
walkover
|
LKS Mołodycz
|
6 Paź 14:27
|
|
|
Roz. Ruda Różaniecka
|
5 : 2
|
LKS Miękisz Nowy
|
6 Paź 14:27
|
|
|
Błękitni Zalesie
|
1 : 2
|
Walter Opaka
|
6 Paź 14:27
|
|
|
LKS Zabiała-Stare Sioło (REZYGNACJA Z ROZGRYWEK)
|
1 : 5
|
Unia Łukawiec
|
6 Paź 14:27
|
|
|
Tanew Wola Wielka
|
0 : 4
|
Piast Antoniki
|
6 Paź 14:27
|
|
|
Legia Oleszyce
|
1 : 14
|
Zalew Stary Lubliniec
|
6 Paź 14:27
|
|
|
Round 8 |
Unia Łukawiec
|
3 : 3
|
Roz. Ruda Różaniecka
|
13 Paź 14:33
|
|
|
Huragan Basznia Dolna
|
3 : 0
walkover
|
LKS Zabiała-Stare Sioło (REZYGNACJA Z ROZGRYWEK)
|
13 Paź 14:33
|
|
|
Zalew Stary Lubliniec
|
3 : 2
|
Błękitni Zalesie
|
13 Paź 14:33
|
|
|
Piast Antoniki
|
3 : 1
|
LKS Miękisz Nowy
|
13 Paź 14:33
|
|
|
Walter Opaka
|
3 : 0
|
LKS Mołodycz
|
13 Paź 14:33
|
|
|
Tanew Wola Wielka
|
2 : 2
|
Legia Oleszyce
|
13 Paź 14:33
|
|
|
Round 9 |
Zalew Stary Lubliniec
|
5 : 0
|
LKS Mołodycz
|
20 Paź 10:26
|
|
|
Roz. Ruda Różaniecka
|
4 : 2
|
Huragan Basznia Dolna
|
20 Paź 10:26
|
|
|
Błękitni Zalesie
|
0 : 1
|
Tanew Wola Wielka
|
20 Paź 10:26
|
|
|
LKS Zabiała-Stare Sioło (REZYGNACJA Z ROZGRYWEK)
|
0 : 4
|
Walter Opaka
|
20 Paź 10:26
|
|
|
LKS Miękisz Nowy
|
0 : 2
|
Unia Łukawiec
|
20 Paź 10:26
|
|
|
Legia Oleszyce
|
0 : 4
|
Piast Antoniki
|
20 Paź 10:26
|
|
|
Round 10 |
Huragan Basznia Dolna
|
6 : 1
|
LKS Miękisz Nowy
|
27 Paź 10:28
|
|
|
Zalew Stary Lubliniec
|
9 : 0
|
LKS Zabiała-Stare Sioło (REZYGNACJA Z ROZGRYWEK)
|
27 Paź 10:28
|
|
|
Piast Antoniki
|
0 : 2
|
Unia Łukawiec
|
27 Paź 10:28
|
|
|
Walter Opaka
|
2 : 4
|
Roz. Ruda Różaniecka
|
27 Paź 10:28
|
|
|
Tanew Wola Wielka
|
2 : 4
|
LKS Mołodycz
|
27 Paź 10:28
|
|
|
Legia Oleszyce
|
1 : 5
|
Błękitni Zalesie
|
27 Paź 10:28
|
|
|
Round 11 |
Unia Łukawiec
|
4 : 3
|
Huragan Basznia Dolna
|
3 Lis 10:29
|
|
|
Roz. Ruda Różaniecka
|
1 : 1
|
Zalew Stary Lubliniec
|
3 Lis 10:29
|
|
|
Błękitni Zalesie
|
0 : 3
|
Piast Antoniki
|
3 Lis 10:29
|
|
|
LKS Zabiała-Stare Sioło (REZYGNACJA Z ROZGRYWEK)
|
0 : 4
|
Tanew Wola Wielka
|
3 Lis 10:29
|
|
|
LKS Miękisz Nowy
|
2 : 0
|
Walter Opaka
|
3 Lis 10:29
|
|
|
Legia Oleszyce
|
2 : 5
|
LKS Mołodycz
|
3 Lis 10:29
|
|
|